Firminiai vaikiški drabužiai lavina mažylių skonį

2013 m. Lapkričio 20 d., 13:43:35

 

Kai išgirstame žodžius „firminiai drabužiai“ mums prieš akis iškyla tokie mados imperijos gigantai kaip „Chanel“, „Armani“ ar „Versace“ mados namų ženklai bei jų produkcijos kainos, kurios kartais būna sunkiai sveiku protu suvokiamos.  Tačiau firminiai vaikiški drabužiai nieko bendro neturi su aukštąja mada. Taip, jie brangesni, tačiau kokybė nepalyginamai aukštesnė, todėl nereikėtų baimintis, kad po pirmo skalbimo jie išsitampys, apsipūkuos ir praras savo „prekinę išvaizdą“. Tiesa, daug kam kyla klausimas, o kam vaikui reikalingi tokie rūbai, juk mažyliui visai nesvarbu kaip jis atrodo. Netiesa!

 

Vaikui svarbu kaip jis atrodo, kokybiški ir gražūs rūbeliai ne tik formuoja jo požiūrį ir skonį aprangos atžvilgiu, bet ir atsispindi istorijoj. Juk nenorėtumėte, kad vaikui ūgtelėjus ir pavarčius savo nuotraukų albumą, iškiltų klausimas, o kodėl aš atrodau prasčiau už kitus? Nutįsę ir nublukę drabužiai tikrai nedžiugina akies. 

Berniukas su Calvin Klein marškinėliais ir mergaitė

Jei norite, kad vaikas atrodytų stilingai, visų pirma, rinkitės tik aukštos kokybės drabužėlius. Vaikai nebūtų vaikais, jei greit neišsiteptų, todėl vaikiški rūbai skalbiami gerokai dažniau nei suaugusiųjų. Be to, pigiems rūbams naudojami ir atitinkamos kokybės audiniai, dažnai juose būna sintetinių priemaišų, kurios gali sudirginti ir išberti jautrią vaiko odelę. Tuo tarpu, firminiai vaikiški drabužiai gaminami tik iš geros kokybės, natūralių audinių, kurie leidžia odai kvėpuoti ir jos nealergizuoja. Priešingai nei paprastų vaikiškų rūbelių gamintojai, vaikiškų firminių rūbų meistrai stengiasi, kad jūsų vaikas ne tik jaustųsi patogiai, bet ir gražiai atrodytų. 
Vis dėlto, jei teikiate pirmenybę paprastiems rūbams, atminkite, kad derėtų saikingai naudoti ryškius, vaikiškos pop kultūros personažais puoštus rūbelius. Geriau rinkitės pastelines, tamsiai mėlynos, žalios ar geltonos spalvos drabužius. Vaikas bus ryškiai ir gražiai aprengtas, bet neprimins margaspalvės kalėdinės eglutės.

Beje, firminiai vaikiški drabužiai šiek tiek atkartoja suaugusių mados tendencijas. Tiesa, gal labiau spalvas ir raštus, nes vaikiško drabužio forma kiek skirtinga. Tačiau prieš pirkdami rūbus vaikui, turėtumėte žinoti, kad šiais metais labai madingos violetinė, tamsiai mėlyna, smaragdinė, oranžinė bei garstyčių spalvos. Taip pat  itin populiarūs ir geometriniai raštai bei dryžuoti drabužiai. Žinoma, labai svarbu nepasimesti tarp vaikiškos mados tendencijų ir pirmiausiai ieškoti savo vaikui labiausiai tinkančio drabužėlio, su kuriuo jis jaustųsi patogiai ir laisvai.

Mielieji, ar lavinate savo vaiko skonį? Manote, kad tai nėra svarbu? Mums labai įdomi Jūsų nuomonė! Padiskutuokime šia tema straipsnio komentaruose.


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.