Viliojantis moteriškas Victoria's Secret" London"parfumuotas vanduo

Viliojantis moteriškas Victoria's Secret
97
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 670

Triukšmingos miesto fone būti išgirstai, o didžiulėje žmonių minioje būti išskirtine dabar yra visiškai paprasta. Pasiruoškite, didmiesčių prožektorių šviesos krenta tiesiai į jus! Nustebinkite savo žavesiu, paryškinkite net pačias blankiausias spalvas. Nuostabusis „London“ aromatas siūlo galimybę tai išmėginti.

Kodėl jis tai gali? Todėl, jog šiame aromate ištirpo nuostabiai derantys kvapai, užburiantys, suteikiantys energijos ir įkvėpimo šiandienai. Ir šis ryžtingas aromatas būtinai pakvies susitikti ir dar ilgai primins romantiškų pasimatymų teikiamus džiaugsmus. Viliojantis, gaivinantis violetinių lapų, ryškių mandarinų ir neroli gėlių derinys jums tiks savo gaiviu dvelksmu, įkvėpiančiu pasitikėjimu ir tuo pačiu viliojančiu, romantiškai švelniu prisilietimu. Kad tokio neužmirštumėte niekada, „London“ aromatas jau pasirūpino.

Didmiesčio švieslentėse galbūt savęs ir neišvysite. Ir galbūt netapsite spindinčia didžiųjų ekranų žvaigžde. Tačiau kam visa tai, jei galite būti ta, išskirtinė, atrodytų, neįveikiamame miesto triukšme ir nesuskaičiuojamoje žmonių gausybėje. Ryškiau, ryškiau už miesto šviesas, prožektorių spindesį gali šviesti tik žavingos moters siluetas. Būkite ta, kuri tai gali!

Pagaminta JAV.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 69.99 € 59.99
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 96 iš 103 Sekantis

Panašios prekės

Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.