Furby Connect

Rūšiuoti pagal:

Ateik į mano vaikystės pasaulį, ir aš parodysiu, koks jis spalvotas ir žaismingas! Suteikime savo mažiausiems džiaugsmą, padovanoję jiems mielus, spalvotus ir išmanius žaislus – Furby Connect.

Šie žaislai nustebins ne tik išskirtine ir iš daugybės kitų žaislų išsiskiriančia išvaizda. Jie tikrai sužavės, nes sugeba reaguoti į vaiko prisilietimus, išreikšti pačias įvairiausias emocijas, o atsisiuntus aplikaciją iš AppStore ar GooglePlay parduotuvių, šie žaislai taps dar labiau interaktyvūs. Lavinti vaizduotę, mokytis draugauti, pažinti emocijas ir tyrinėti – viskas dabar šitaip paprasta ir nuotaikinga. Furby Connect žaislai padovanos žaidimų ir naujų atradimų erdvę, kuri neabejotinai labai svarbi formuojantis vaiko įgūdžiams, ji lavina ir skatina pažinti.

Jeigu norėtųsi nustebinti savo mažiausius ir padovanoti kažką tikrai originalaus, toks pasirinkimas tikrai vertas jūsų dėmesio. Ir jis tikrai sužavės tiek savo išvaizda, tiek savo charakteriu, ir gal kažkam nuo šiol jis bus geriausias draugas...

Čia esama pačių įvairiausių spalvų, emocijų, tokių išraiškingų, jog jos linksmina ir džiugina kiekvieną dieną iš naujo. Šitame vaikystės pasaulyje mokomės, linksminamės ir džiaugiamės visi kartu!

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.