Šv. Valentino diena. Nenustokime ieškoję meilės

2023 m. Gruodžio 29 d., 14:05:21

 

 Yra metuose diena, kai gundančios raudonos spalvos aplink mus     daugiu nei bet kada, kai pasakoma daug meilės žodžių, kai saldžių   dovanų ir gaivių gėlių dovanojama itin gausiai.


Moteriški chalatai. Kai paprasta yra nepaprasta

2023 m. Lapkričio 17 d., 15:59:37

Individualaus stiliaus pojūtį yra išsaugojusi kiekviena mergina. Rūbų spalvos, dizainas, audinio tekstūra – viskas kuria įvaizdį ir gali dovanoti nepamirštamą mūsų įspūdį. Tačiau tikrasis pojūtis, kas mums labiausiai tinka ir patinka, ne visada turi būti didelių pastangų ar ilgai trunkančių derinių ieškojimo rezultatas. Tai ne visada tie rūbai, su kuriais einame gatvėmis ir su kuriais mus mato kiti. Kasdien dėvimas chalatas taip pat yra  mūsų kuriamo įvaizdžio, moteriškumo ir charakterio dalis. 

Chalatai_moterims iš Victoria's Secret


Kalėdos ir nesibaigiantis švelnumas

2023 m. Lapkričio 15 d., 16:39:07

Sugrįžta žiemos pasakos!Lengvučių snaigių sūkuriais, skruostų raudonumu, baltumu pasipuošusių medžių šventinė nuotaika po truputį atskuba, ir ne tik į širdis. Ji – mūsų rankose, nes viską, kas Kalėdų šventėse mus ir mūsų artimus galėtų nustebinti, rasime Victoria‘s Secret produkcijoje, kurią siūlo Perkisau.lt. Tegul kalėdiniai linkėjimai prasideda, ir – kaip pasakose – tegul kiekvieno norai pildosi.


Crest juostelės

2019 m. Balandžio 30 d., 22:11:09

Crest juostelės

Kokias istorijas bepasakotume, kur eitume ar su kuo tektų susipažinti – mes galime būti žavūs, ir dabar šį žavesį nesunkiai atskleisime kitiems. Spindinti, balta, sveikai atrodanti šypsena kiekvienam iš mūsų padovanoja ne tik taip reikalingą pasitikėjimą savimi, bet ir kuria visišką komforto jausmą.


Kiek pasaulyje yra moterų – tiek egzistuoja nuomonių apie gražų ir patrauklų kūną.

2014 m. Kovo 25 d., 09:04:59

    Kiek pasaulyje yra moterų – tiek egzistuoja nuomonių apie gražų ir patrauklų kūną. Ir visai ne dėl to, jog pačios nežinotume, ko norime. Taip yra dėl to, jog kiekviena grožį matome ir suvokiame skirtingai.

 

Vis dėlto yra dalykų kurie grožio pojūtį mums tiesiog padovanoja be pastangų ir ilgų dvejonių – „Victoria‘s Secret“ liemenėlės ne tik pabrėš gražiausias kūno linijas, bet ir atidengtą kūną padarys dar labiau viliojantį.


Gera prekė pati save giria

2014 m. Kovo 24 d., 13:05:26

Mes visi, kaip pirkėjai, esame be galo skirtingi. Todėl prekių ir paslaugų teikėjams tenka nemažai pasistengti, kad pirkėjų poreikiai ir įnoriai būtų patenkinti su kaupu. Tačiau kad ir kokie kartais reiklūs būtume, kokių pageidavimų turėtume, visi be išimties vertiname aukštą gaminio kokybę, ir tai turbūt yra esminis prekės ar paslaugos vertinimo kriterijus. 


Nesvarbu, kur nuspręsite leisti poilsio dienas – būkime gražios!

2014 m. Kovo 20 d., 09:10:32

Žiema nesitęs amžinai. Ir gaivūs pavasario vėjai jau pakvimpa artėjančios vasaros džiaugsmu! Turbūt ir ilgai svajotos atostogos, ir šviesūs vasaros vakarai, ir degantis smėlis prie jūros yra tai, apie ką kiekviena pagalvoja, prisiminusi patį šilčiausią, nerūpestingiausią metų laiką


Valentino dovanos ieškok čia

2014 m. Sausio 14 d., 23:12:33

Egzistuoja daugybė priežasčių įsimylėti. Tačiau tikrąsias priežastis atskleiskime tada, kada švelnių mūsų meilės žodžių laukiama labiausiai... Valentino diena –nuostabi proga ne tik išsakyti meilės prisipažinimus, bet ir įrodyti, kaip iš tiesų mokame mylėti. Dovanas mylimosioms, draugėms Valentino dienos proga bus iš tiesų  lengva išrinkti, jei jų ieškosite ten, kur nuoširdžiai rūpinamasi grožiu ir neblėstančiu elegancijos žavesiu.


Naujiena! Victoria's Secret kvepalai - pas mus jau labai greitai

2013 m. Gruodžio 04 d., 04:11:21

VS BOMBSHELL DIAMONDS EAU DE PARFUMIš kurios pasaulio pusės pučia patys gaiviausi vėjai? Turbūt iš ten, kur visuomet dvelkia neišsenkamomis, nesibaigiančiomis grožio ir subtilaus žavesio paieškomis. O tokių kūrybiškų ieškojimų rezultatais mus ir vėl iš naujo stebins naujoji, ilgai laukta ir į Lietuvą netrukus atkeliausianti „Victoria‘s Secret“ kvapų kolekcija, sukurta tiek moterims, tiek vyrams.


Victoria‘s Secret Fashion Show 2013 belaukiant

2013 m. Gruodžio 02 d., 15:41:53

Victoria‘s Secret Fashion Show 2013 Daugybė mados pasirodymų jau seniai stebina pasaulį savo ekstravagantišku skoniu, prabangia estetika ir mums kartais labai jau netikėtais pasirinkimais. Tačiau, kad ir kaip besistengtų jų organizatoriai, vis dėlto tikrai ne apie visus juos sužinome, nes ne visi jų būna verti pasaulinio pripažinimo, toli gražu ne kiekvienas mados ir grožio pasirodymas gali puikuotis žymiausiais svečiais ir profesionaliausių atlikėjų komanda. Tačiau visu tuo tikrai  pasidžiaugti galės šių metų vienas įspūdingiausių mados renginių – "Victoria‘s Secret Fashion Show 2013!"


Soliariumo kremai – gražiam įdegiui ir sveikai odai

2013 m. Lapkričio 24 d., 14:53:15

Mergina soliariumeSenais laikais balta oda buvo aukštuomenės ir gero skonio simbolis, bet viskas keičiasi ir šiandien jau populiarus įdegis. Tačiau kiek Lietuvoje būna saulėtų vasaros dienų galima nesunkiai suskaičiuoti. Todėl norint turėti šokoladinę arba persikinę odą tenka apsilankyti soliariumuose arba naudoti savaiminio įdegio kremus. Taip, dažnai galima išgirsti nuomonę, kad dirbtinis įdegis kenkia odai, ji greičiau sensta ir praranda savo elastingumą. Iš dalies tai tiesa, tačiau soliariumų kremai ir buvo sukurti tam, kad apsaugotų odą ...


Maudymosi kostiumėliai gali išryškinti jūsų figūros privalumus

2013 m. Lapkričio 22 d., 18:37:00

Rožinis kostiumėlis iš dviejų daliųOranžinis vientisas moteriškas maudymosi kostiumėlisKartais, pagalvojus apie maudymosi kostiumėlį, moters oda pašiurpsta, juk visos puikiai žinome, kad nesame vaikščiojantys „Victoria Secret“ modeliai ir visos turime trūkumų, o maudymukas nėra tas rūbas, kuris tuos trūkumus paslėptų. Kita vertus, tinkamai parinkti kostiumėliai juos gali užmaskuoti ir pabrėžti tai, ką savo kūne turite geriausio, todėl svarbu, kad šį paplūdimio drabužėlį rinktumėtės pagal savo kūno formą ir dydį.


Dantų balinimas norintiems turėti Holivudinę šypseną

2013 m. Lapkričio 22 d., 03:01:34

Hayden Panettiere balta šypsenaGraži šypsena ir balti dantys puošia kiekvieną, tačiau jei esate didelis kavos mėgėjas, piktnaudžiaujate gėrimais su dažikliais, nevengiate pasimėgauti raudono vyno taure ar ryto neįsivaizduojate be cigaretės vargu ar galite pasigirti baltais it sniegas dantimis.

Tiesa, nėra padėties be išeities, dantų balinimas gali padėti pašalinti ne tik apnašas nuo dantų, bet jiems suteikti gražią baltą spalvą. 


Firminiai vaikiški drabužiai lavina mažylių skonį

2013 m. Lapkričio 20 d., 13:43:35

Vaikai apsirengę firminiais rūbais prie upėsKai išgirstame žodžius „firminiai drabužiai“ mums prieš akis iškyla tokie mados imperijos gigantai kaip „Chanel“, „Armani“ ar „Versace“ mados namų ženklai bei jų produkcijos kainos, kurios kartais būna sunkiai sveiku protu suvokiamos.  Tačiau firminiai vaikiški drabužiai nieko bendro neturi su aukštąja mada. Taip, jie brangesni, tačiau kokybė nepalyginamai aukštesnė, todėl nereikėtų baimintis, kad po pirmo skalbimo jie išsitampys, apsipūkuos ir praras savo „prekinę išvaizdą“. Tiesa, daug kam kyla klausimas, o kam vaikui reikalingi tokie rūbai, juk mažyliui visai nesvarbu kaip jis atrodo. Netiesa!


Dovanų rinkinukai

2013 m. Lapkričio 19 d., 21:04:23

DOVANOS MOTERIMS


Lūpų blizgesiai kurie tikrai pradžiugins Jus!

2013 m. Lapkričio 19 d., 17:40:16

Lupų blisgesiai iš Victoria's Secret


Brangiausia pasaulyje liemenėle šiemet per „Victoria's Secret“ šou pasipuoš Candice Swanepoel

2013 m. Spalio 17 d., 11:05:02


Firminio rūbo etiketė

2013 m. Balandžio 11 d., 21:35:50

Aš ne toks turtingas, kad pirkčiau nekokybišką prekę.


Profesionalus Victoria's Secret angelo makiažas

2012 m. Gruodžio 10 d., 13:22:51

"VS" vadovaujanti makiažo specialistė pamokys Jus kaip pasidaryti tikro angelo makiažą, išversiantį iš kojų kiekvieną vyrą! Peržiūrėkite tris makiažo video pamokėles.


Victoria‘s Secret įspūdingame šou pristatė 2012-2013 metų apatinio trikotažo kolekciją

2012 m. Lapkričio 22 d., 14:34:35

Nepaisant JAV didmiesčius sudrebinusio „Sandy“ uragano, lapkričio 9-ąją Niujorke „Victoria‘s Secret“ pristatė savo 2012 - 2013 m. apatinio trikotažo kolekciją.


Sveiki! Jus sveikina PerkiSau tinklaraštis

2012 m. Lapkričio 15 d., 18:42:08

Sužinokite apie žymiausių pasaulio gamintojų apatinį trikotažą, kosmetiką bei drabužius - naujajame "PerkiSau" tinklaraštyje. Kodėl verta čia sugryžti? Atsakymas čia...


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.