Maudymosi kostiumėliai gali išryškinti jūsų figūros privalumus

2013 m. Lapkričio 22 d., 18:37:00

Kartais, pagalvojus apie maudymosi kostiumėlį, moters oda pašiurpsta, juk visos puikiai žinome, kad nesame vaikščiojantys „Victoria Secret“ modeliai ir visos turime trūkumų, o maudymukas nėra tas rūbas, kuris tuos trūkumus paslėptų. Kita vertus, tinkamai parinkti maudymosi kostiumėliai juos gali užmaskuoti ir pabrėžti tai, ką savo kūne turite geriausio, todėl svarbu, kad šį paplūdimio drabužėlį rinktumėtės pagal savo kūno formą ir dydį.

 

Moterys turinčios „smėlio laikrodžio“ arba „gitaros“ formos figūrą turėtų džiaugtis ir dėkoti geriems genams. Manoma, kad tai ideali figūra, kuriai tinka praktiškai viskas. Galite drąsiai eksperimentuoti su visais maudymosi kostiumėlių modeliais, tiesa, jūsų pasirinkimą galėtų riboti individualios savybės – odos spalva, pilnumas ar kojų ilgis. Jei esate itin šviesaus gymio, atsisakykite itin tamsių ir intensyvių spalvų, pirmenybę teikite natūralumui ir gamtoje randamoms spalvoms. 

Moteriškų formų tipai

„Kriaušės“ formos figūros savininkėms, kai apatinė kūno dalis stambesnė už viršutinę, puikiai tinka tokie maudymosi kostiumėliai, kurie vizualiai mažina klubus bei šlaunis. Nebijokite dėvėti dviejų dalių maudymuko, tik atminkite, kad apatinė kostiumėlio dalis turėtų būti tamsi ir vienspalvė su aukštais iškirpimais, kurie vizualiai prailgina kojas. O jei nepatinka tokie iškirpimai, rinkitės kitą alternatyvą – šortukus arba sijonėlio tipo kelnaites.  Tuo tarpu, viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis gali būti ryški ir marga. Svarbu, kad liemenėlė dailiai pakeltų krūtis. Nesirinkite stambių petnešėlių, geriausia kai jų nėra išvis arba jos rišamos per kaklą. 

Jei jūsų figūra berniukiška, neturite ryškių moteriškų išlinkimų, teks juos sukurti optinės iliuzijos dėka. Svarbiausia išryškinti krūtinę ir klubus. Tam pagelbės įvairūs raukinukai, kaspinėliai ir raišteliai. Jei tokie maudymosi kostiumėliai jums nepatinka ir norėtumėte vientiso tai ne problema, kadangi  visada galite pasinaudoti spalvų žaismu ir asimetriškais raštais. Svarbu, kad krūtinė ir klubai atrodytų platesni už taliją, todėl ties šiom kūno vietom tirėtų dominuoti šviesesnės spalvos.

1920 m. moterys nešiojo tokius maudymosi kostiumėlius

Moterų, turinčių „obuoliuko“ formos figūrą svarbu sukurti siauro liemens iliuziją.Maudymosi kostiumėliaiturėtų būti su gilia iškirpte ir gerai prilaikyti centrinę kūno dalį, todėl vertėtų rinktis vientisą maudymosi kostiumėlį. Jūsų  figūros privalumus padės išryškinti raukinukai viršuje ir apačioje, taip sukurdami talijos iliuziją. Taip pat idealiai tiks tamsios spalvos talijos srityje. 

Jei jūsų pečiai platesni už klubus, būtina atkreipti dėmesį į apatinę kūno dalį ir „susiaurinti“ pečių liniją. Čia galioja atvirkštinės taisyklės „kriaušės“ formos figūrai. Puikiai tiks maudymosi kostiumėliai su storomis petnešomis ir tamsių spalvų viršutine dalimi. Tuo tarpu apatinė maudymuko dalis gali būti ryški ir margaspalvė. Toks maudymosi kostiumėlis vizualiai praplatins klubus ir nukreips dėmesį nuo pačių linijos.

Taigi, nors visos figūros ir turi tam tikrų minusų, bet dėl jų nevertėtų atsisakyti vasaros teikiamų malonumų ar paplūdimyje sėdėti apsigaubus skara. Svarbu, kad maudymosi kostiumėliai tiktų jūsų figūrai ir jūs jaustumėtės patogiai. Atminkite, nėra negražių moterų, yra tik netinkami rūbai.

O ką manote Jūs? Ar naudojatės šiais patarimais ar "gudrybėmis"? O gal turite savo? Būtinai pasidalinkite, juk visos norime būti gražios.


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.