Šilko aliejai kūnui / Dušo želė

Rūšiuoti pagal:

Mes galime būti kvepiančios. Arba gaivios. Galime jaustis švarios. O galime tiesiog žinoti, kad tokios esame kiekvieną dieną – nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Dušo želė iš Victoria's Secret kosmetikos kolekcijos ir malonios prausimosi procedūros tuo dar labiau įtikins. Tereikia išbandyti.

Jei vis dar abejojate, tuomet pamėginkite įsivaizduoti: jūsų odos baltumas ir kokoso švelnumo egzotika, šiltu vandeniu lepinta kūno oda  ir padvelkiantis vėsus jazmino aromatas, odos glotnumas ir ryškiosios slyvos saldumas. Ar ne nuostabūs deriniai? Kūno oda tikrai neprieštaraus tokiems ypatingiems prisilietimams. Šios dušo želė iš tiesų skirtos ne tik palaikyti odos drėgmės balansą, ne tik odą pamaitinti ir ją saugoti. Šiuo atveju jos būtų tik įprastos prausimosi priemonės, užtikrinačios kiekvienam reikalingą higieną ir švarą. Tačiau šios dušo želė ypatingos tuo, jog gali duoti viską, ko tik įmanoma tikėtis iš kūno priežiūrai sukurtų produktų – rafinuotą kvapą, dėmesingą priežiūrą, prabangiai malonius kvapus. Ir tarp daugelio įvairiaspalvių buteliukų ant jūsų vonios krašto galbūt jau turėsite savo mėgstamiausią... Patikėkite, šis kantriai jūsų lauks, kad vėl galėtumėte pamaloninti save ir savo kūną.

Antrą kartą  jau skamba žadintuvas. Laukia neišvestas pasivaikščioti šunelis ir strykčioja prie durų. Užverda virdulys ir kažkur skamba mobilusis. Bet šiandien galima neskubėti. Jūs lepinatės. Ir kaip nuostabiai pakvimpa namai...

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.