Vyriški diržai

Rūšiuoti pagal:
Levi's reversinis diržas
Kaina 54.99 € 49.99

(0)
Pirkti
Levi's diržas
Kaina 49.99 €

(1)
Pirkti

Ką gali vyras? Džentelmeniškai užleisti vietą kažkam eilėje, pataisyti nebeveikiantį muzikos grotuvą, atnešti rytais į lovą kavos... Tačiau daugelį  kitų darbų galima atlikti tik vyriškai pasitikint savimi. Tokį pasitikėjimą sustiprinsite, jei išsirinksite stilingą aprangos detalę – vyrišką diržą.

Norisi atnaujinti savo turimų rūbų įvaizdį? O gal ne tik praktiško, bet ir efektingai atrodančio aksesuaro? Tokie vyriški diržai – tinkamiausia išeitis. Pirmiausia, galima pabrėžti šių gaminių aukštą kokybę – nenublunkanti spalva, nenusitrinantis paviršius išsaugos nepriekaištingą išvaizdą ir kas kartą atrodys kaip naujas. Tinkamas jis ir tada, kai turimi rūbai jau pabodę ir kai išbandyti visi deriniai – be jokių pastangų naują įspūdį sukūręs diržas tikrai tam tinkamas. Dar jokiu būdu negalima pamiršti kruopščiai parinktų diržo spalvų – klasikinės spalvos pasižymi universalumu, todėl prie daugelio drabužių tinka ir dera. Jau seniai diržas nėra naudojamas vien tik kaip praktiškas pasirinkimas  - jis jau ir stilius, ir madingas aprangos aksesuaras. Vyriški diržai suteikia galantiškumo, kuria tvarkingos išvaizdos įspūdį, tampa ryškiu aprangos akcentu ir stiliaus detale.

O jūs? Ką galite jūs? Kai kartosis ir kartosis tie patys verslo susitikimai, kai teks priimti sprendimus,  kai reiks atlikti tuos pačius darbus ir kai svarbiausi žodžiai jau bus daug kartų pasakyti, ar galėsite, ar mokėsite kas kartą sužavėti iš naujo? Pasitikintis vyras gali viską.

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.