Liemenėlės

Rūšiuoti pagal:

Laimei, mes moterys. Ir jau seniai supratome, kaip yra džiugu jaustis patraukliai. O dabar savo žavesiu pasirūpinti bus dar paprasčiau: nes grožis toks artimas mūsų kūnui. Kūno linijas, jo proporcijas išryškins naujoji „Victoria‘s Secret“ liemenėlių kolekcija.

Jos priglunda prie mūsų kūno, todėl jos itin švelnios. Jų paskirtis suteikti komforto jausmą ir nevaržomai judėti, todėl jų kokybė tikrai nenuvils. Jos turi galią žavėti ir vilioti, todėl idealiai tiks, jei norėsis ne tik pasipuošti, bet ir gundyti. Tokius drabužėlius turėti išties verta: tiesa, juos matys tik tie, kuriems panorėsime atskeisti tai, ką turime gražiausio. Tačiau mums pačioms jie padovanos moteriško patrauklumo pojūtį ir supratimą, kad tikrajam grožiui svarbu ne tik tai, kas matoma – grožį galima jausti, ir šį kartą jis labai arti mūsų kūno. Visai gali būti, kad šiandien visą dieną praleisime namuose. O gali būti, kad kažkuriai iš mūsų – ši diena viena svarbiausių gyvenime. Bet negali būti, kad pasipuošusios „Victoria‘s Secret“ liemenėle, nesijausite gražios ir patrauklios net ir pačią įprasčiausią dieną. Todėl rinktis, derinti ir mėgautis grožio paieškomis galima jau dabar!

Esama moterų, turinčių daugybę paslapčių. Bet turbūt labiausiai vilioja tos, kurios išsaugojo vienintelę – patrauklumo – paslaptį. Nuo ko tokios paslaptys prasideda ir kuo baigiasi, tikrai žino madingoji „Victoria‘s Secret“ liemenėlių kolekcija. Mes, moterys, šias grožio paslaptis dabar įspėtume lengvai. Jiems – teks ilgai paspėlioti.

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.