Klientų atsiliepimai


PerkiSau.lt el. parduotuvės Klientų įvertinimai Evertink sistemoje

Mes vertiname kiekvieną savo Klientą. Čia galite pamatyti ką jie apie mus ir mūsų siūlomus produktus sako. Jūs taip pat galite palikti savo atsiliepimą! Pasirinkite vieną ar kelis mūsų svetainėje esančius produktus ir jų puslapiuose paspauskite nuorodą "Atsiliepimai", kuri yra iš kart po mygtuku "Užsakyti". Tuomet užpildykite atsidariusią trumpą atsiliepimo anketą. Dėkojame!

(1040) "Visi 3 kvapai labai patiko, galima priderinti skirtingai progai. Pakuotė buvo tvarkinga ir nepažeista. "
(1039) "puikus kvapas, greitas servisas"
(1038) "Gaivus kvepalai ir ilgai išliekantis, tikrai puikus jie "
Renata apie Kvepalai Heavenly 50ml. (EDP) 2022-10-19
(1037) "Labai patenkinta pasirinkimu! Kvapas labai gaivus ir malonus, ilgai laikosi."
Ilona apie Berry Elixir No. 16 2022-09-29
(1036) "Perku jau antrą kartą ir pirksiu trečią, labai patinka kvapas ir kaip laikos:) Malonus kvapas,kokį mėgstų:) labai greitas pristatymas:) "
(1035) "Labai skanus ir gaiviai sadus kvapas, ilgai išliekantis ir nuostabiai ant kūno žėri blizgučiai. Labai džiaugiuosi šiuo kūno losjonu."
Vilda apie Kūno losjonas Love Spell Simmer 2022-08-24
(1034) "Iced... tikėjausi šaldsnčio efekto tačiau tai tik labai saldus, ledų skonio blizgis."
Aušra apie Lūpų blizgesys Iced 2022-07-17
(1033) "Geras kvapas. Gan ilgai išlieka. "
Aušra apie Kvepalai Tease Candy Noir 2022-07-17
(1032) "Geras kvapas,greitas pristatymas,esu patenkinta,ačiū"
(1031) "Esu labai patenkinta ☺ viska labai greitai gavau ☺️"
(1030) "Užsisakinėju N kartų, niekada nenuvylė. Greitas pristatymas, kvapai vieni už kitus geresni. Šitas TOBULAS!! Kvapas išlieka ilgai plius blizgučiai ant kūno prideda ir žavesio. :)"
(1029) "Puikus kvapas, greitas pristatymas. "
(1028) "Ačiu už greita pristatima"
(1027) "Labai greitas pristatymas, malonus kvapas. "
(1026) "Sveiki, kada turėsite šį blizgesį? "
Lina Lemežienė apie Love berry Victoria's Secret lūpų blizgesys 2022-04-02
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.