Klientų atsiliepimai


PerkiSau.lt el. parduotuvės Klientų įvertinimai Evertink sistemoje

Mes vertiname kiekvieną savo Klientą. Čia galite pamatyti ką jie apie mus ir mūsų siūlomus produktus sako. Jūs taip pat galite palikti savo atsiliepimą! Pasirinkite vieną ar kelis mūsų svetainėje esančius produktus ir jų puslapiuose paspauskite nuorodą "Atsiliepimai", kuri yra iš kart po mygtuku "Užsakyti". Tuomet užpildykite atsidariusią trumpą atsiliepimo anketą. Dėkojame!

(1003) "Gražios, patogios kelnaitės, maloni medžiaga, puiki kokybė. Greitas pristatymas. Rekomenduoju"
(1002) "Gražios kelnaitės, tinkamas dydis, greitas pristatymas, viskas atitiko lūkesčius. "
Edita apie Victoria's Secret kelnaitės 2021-09-08
(1001) "Puikus blizgis, greitas pristatymas, ačiū :)"
(1000) "Visada džiaugiuosi pirkdama prekes iš šios firmos. Puiki komunikacija, greitas pristatymas, pakuotė saugiai ir tinkamai pateikta. Rekomenduoju!!!"
(999) "Labai greitai buvo pristatyta prekė, užsakyta dovana gimimo dienos proga. Esu labai patenkinta."
(998) "Puikus kvapas! Esu išranki kvapam, bet šis kvapas saldus ir tuo pačiu gaivus :) "
Karina apie Kūno dulksna Wild Flower 2021-07-21
(997) "Jau nepirmus metus čia apsipirkinėju ir kvepalus bei kūno dulksnas perku tik iš čia. Visada patenkinta:) Šis kvapas nuostabus, su blizgučiais ant kūno. Rekomenduoju!"
(996) "Labai greitas pristatymas ir pats geriausias būdas turėti baltesnę šypseną su šiomis juostelėmis. Dantys akivaizdžiai baltesni jau pirmą kartą panaudojus šias juosteles. Esu labai patenkinta. ????"
Jurgita apie Crest 3D White Luxe Glamorous 2021-07-07
(995) "Pirkau šiuos kvepalus, nes perskaičiau įdomų faktą, jog jie padeda atbaidyti uodus. Kvapas gaivus, ar uodus atbaido - sakyčiau dar reiks labiau išbandyti. Esu labai patenkinta preke ir parduotuvės paslaugomis. "
(994) "Labai gera kokybė, maloni medžiaga, dydis atitiko."
(993) "Puikus kvapas"
Renata Š apie Kvepalai Heavenly 50ml. (EDP) 2021-06-09
(992) "Gera kokybė, greitai gautos prekės, gera kaina, rekomenduoju.."
Dalia apie 30€ vertės dovanų kuponas 2021-05-25
(991) "Dėkoju už operatyvumą ir dovanas :) Juostelės efektingos tikrai."
(990) "Kaip visada viskas greitai ir puikiai! "
(989) "Ačiū už greitai įvykdytą užsakymą. "
Agnė apie Kūno losjonas Bombshell Holiday 2021-04-12
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.