Klientų atsiliepimai


PerkiSau.lt el. parduotuvės Klientų įvertinimai Evertink sistemoje

Mes vertiname kiekvieną savo Klientą. Čia galite pamatyti ką jie apie mus ir mūsų siūlomus produktus sako. Jūs taip pat galite palikti savo atsiliepimą! Pasirinkite vieną ar kelis mūsų svetainėje esančius produktus ir jų puslapiuose paspauskite nuorodą "Atsiliepimai", kuri yra iš kart po mygtuku "Užsakyti". Tuomet užpildykite atsidariusią trumpą atsiliepimo anketą. Dėkojame!

(941) "Patiko kvapas, labai fainas, vienas is megstamiausiu kokius turejau. Sakausi iš šio puslapio nepirma karta tai drasiau galiu teigti, kad priststymas labai greitas ir produktai kokybiski.:)"
(940) "Kada vel turesite sito losijono? "
(939) "Greitas ir operatyvus pristatymas, puiki prekė. "
(938) "Sitos parduotuves balinimo juosteles drasiai statau i nr.1! Labai gerai veikia, labai patogiai limpa prie dangu. Nesenai norejau pataupyt ir uzsisakiau juosteles po 1,50e/vnt, 10vnt. - pinigus ismeciau, nes juosteles APGAILETINOS, ziauriai tragiskos, o cia gerokai brangiau, bet jos PILNAI atperka savo kaina, nes jos realiai nuostabios. :) + siuntimas tikrai labai labai greitas, kas irgi yra svarbu. Pirkau cia ne 1 karta ir dar tikrai ateiti butinai cia pirksiu!"
(937) "Talpi ir stilinga. "
(936) "Patiko malonus kvapas. Greitas pristatymas"
(935) "Malonus, gaivus kvapas, labai patiko!"
(934) "Ilgai islieka, nuostabiai kvepia! Super :) "
(933) "Aciu uz super greita pristatyma! Dovana sesei labai patiko :) "
GAILA apie Kvepalai Very Sexy Now Wild Palm 2020-08-15
(932) "Puiki prekė ir labai greitas pristatymas! 10/10"
Vaida apie Gold Angel kūno dulksna iš VS 2020-08-07
(931) "Ačiū už nuostabų pleduką ir super greitą pristatymą :)"
(930) "Puikus kvapas ,kas mėgsta saldumą. Tepant pasidengia mini blizgučiais. Saulėje oda lengacai žėri . Prekę užsakiusi iš vakaro ,kitą dieną jau gavau! Wou! Ačiū !"
(929) "Labai greitas pristatymas:) Nuostabus kvapas: siltas,salsvas-tikrai verta:) Aciu:) "
Augustina apie Bare Vanilla Noir kūno dulksna 2020-07-30
(928) "Labai kvapni žvakė :) kvepia visi namai."
(927) "Viskas puikiai: tiek prekė, tiek greitas pristatymas. Būtent jis lėmė šios parduotuvės pasirinkimą ir pateisino lūkesčius!"
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.