Kiekvienam vaikui yra svarbu žaisti ir sukurti savąjį ypatingą fantazijų pasaulį, į kurį jis pasikviečia tuos, kurie labiausiai tuo metu jį žavi ir stebina, palieka didžiausią įspūdį. Ir žaidimas nėra tik netikslinga pramoga. Žaisdami vaikai išmoksta ir atranda naujų patirčių, čia mokomasi stebėti, pažinti, lavinama atmintis, formuojasi tokie svarbūs emociniai ir socialiniai įgūdžiai. Todėl į šį nuostabų žaidimų pasaulį tegul jūsų vaikas dabar eina kartu su nuostabiuoju interaktyviu žaislu Furby Connect ar Furby Crystal, kuris tikrai prajuokins, ir kurio mielumas išsklaidys net blogiausias, pačias niūriausias nuotaikas. Ir jeigu jūsų mažasis dar neturi mėgstamiausio žaislo, jeigu nesurado tokio, kurį norėtų su savimi pasiimti į lovą prieš miegą ir apkabinti, kuris nuolat džiugintų, tai būtent tokį interaktyvų žaisliuką dabar savo mažiausiems galite padovanoti. Jis tikrai draugiškas ir jau pasiruošęs susipažinti!

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.