Kūno sviestai

Rūšiuoti pagal:

Viską atsimena mūsų kūnas – nuovargį, džiaugsmą, nuostabą, atpažinus kažką brangaus... Todėl jam  kartais reikia poilsio, ramybės ir patikimos apsaugos nuo išorės dirgiklių. Jam reikalinga natūrali odos drėgmė, kad galėtume džiaugtis ne tik gražia, bet ir sveika oda.  Todėl kūno sviestas – bene tinkamiausia kūno priežiūros priemonė, puoselėjanti, sauganti, maitinanti mūsų kūno odą.

Koks bebūtų metų laikas, vakarėlių aprangos kodas, kur besiruoštume atostoguti  – dabar mūsų kūnas gali tapti gražiausia puošmena. Jo nebeslėpsim po marškinėliais ilgomis rankovėmis, nesidrovėsim  vilkėti trumpus šortus ar kokią kitą mums patinkančią aprangą. Kūno sviesto teikiamą malonumą ir naudą netruksime pajusti vos šiam įsigėrus į mūsų odą – nuosekliai ir pastoviai jį naudojant, oda taps pastebimai  elastingesnė, nepalyginamai  švelnesnė, ji lengviau sukaups ir išsaugos natūralią drėgmę. Malonius pojūčius dar labiau sustiprins šio sviesto kvapų įvairovė – nuo egzotiško, dar nepažinto, iki jau pažįstamo, bet subtiliai perteikto citrinos ar nektarino aromato. Kūno sviestas, kaip kūno priežiūros priemonė, yra naudinga ir reikalinga mūsų organizmui. Šioje priemonėje gausu antioksidantų, vitamino E, todėl jie padeda užtikrinti odos sveikatą bei teisingą jos priežiūrą. Netepantys rūbų, švelniai įsigeriantys, jie – ir apsauga, ir sveikata, ir malonumas.

Kai teks netikėtai  kažkur skubėti, kai norėsime pasitikėti savimi, kai pildysime savo svajones ir sieksime savo tikslų – nepamirškime, kad grožis šalia mūsų. Juo švyti visas mūsų kūnas!

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.