Dantų pasta

Rūšiuoti pagal:

Gali būti, kad pasaulyje yra tūkstančiai gražesnių šypsenų už jūsų. Tačiau jūsiškė kažkam gali būti vienintelė. Padovanokite ją, švytinčią ir sveiką, su profesionalia dantų pasta!

Kruopščiai nuvalanti dantų apnašas, sauganti nuo ėduonies, balinanti, suteikianti visapusišką priežiūrą jautriems dantims, ši dantų priežiūros priemonė leis itin lengvai pasirūpinti burnos higiena ir sveikata. Ilgai išliekantis nepriekaištingos švaros pojūtis suteiks pasitikėjimo, o efektyvus balinantis poveikis bus matomas jau po kelių dienų reguliaraus jos vartojimo. Kodėl ši pasta tokia efektyvi? Todėl, kad jos sudėtyje esančios medžiagos suteikia galimybę nuvalyti net iki 90% dantų apnašų ir intensyviai saugo nuo naujų bakterijų atsiradimo burnoje. Būtent taip yra rūpinamasi higiena ir sveikata. Švytinti holivudiška šypsena mūsų televizijos ekranuose nėra tik dirbtinumo išraiška, itin išpopuliarėjusi paskutiniu metu. Iš tiesų šitaip tiesiog labiau nei bet kada anksčiau akcentuojama įprasta burnos sveikata – balta šypsena tai ir sveikata, ir, žinoma, grožis. Net ir vaikystės mįsles prisiminus, galėsima bus surasti ne vieną, kurioje dantys apibūdinami, pirmiausia, kaip baltos sveikos spalvos. Jie čia ir baltos vyštelės, ir balti ponai, ir balti žmogeliai. Taigi dantų baltumas yra tiesiog teisingos priežiūros rezultatas, norint tokią turėti, ja reikia rūpintis.

Ši dantų pasta padės jūsų šypsena rūpintis nuolat ir tokia kasdienė priežiūra duos puikių rezultatų. Nusišypsokite. Kažkas tikrai laukia jūsų šypsenos jau šiandien.

 

Blogo įrašas

Dantų balinimas norintiems turėti Holivudinę šypseną

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.