Gal ne tamsu, bet šitaip šalta, ir nuo laukimo neramu. Bet tavo šypsena... Ir viskas tapo balta. Neatkartojamai šviesu. Ištirpinkite šaltį savo šypsena, įžiebkite šviesą spindinčiu baltumu! Populiariosios „Crest“ dantų pastos įrodys, kad tai visai nesunku.

Tačiau šypsenos spindintis baltumas ir švytintys dantys dar tikrai ne viskas, kuo atsakingai rūpinsis šios profesionalios dantų priežiūros priemonės. Kad būtų užtikrinta teisinga visapusė burnos priežiūra, labai svarbu ir dėmesys ne tik dantų grožiui ir estetikai, bet ir jų sveikatos būklei. „Crest“ dantų pastos apsaugos nuo nepageidaujamų apnašų susidarymo, nuo bakterijų plitimo burnoje. Taip pat  užkirs kelią ir padės išvengti dantenų uždegimo ar padidėjusio dantų jautrumo. Tokia rizika mažėja, šią pastą naudojant reguliariai. Daugiau kaip penkiasdešimt metų gyvuojanti „Crest“ burnos priežiūros produkcija, žinoma, nepamirš pasirūpinti ir šypsenos grožiu. Balinančios dantų pastos saugiai ir efektyviai jums padovanos ryškesnę, baltesnę šypseną jau po kelių dienų naudojimo. Pasitikėti tikrai verta, nes profesionalumas ir kokybė jau seniai tapo pagrindiniais „Crest“ produkciją apibūdinančiais žodžiais, o ar tai tiesa, dabar įsitikinti tuo gali kiekvienas.

Gal dėl to ir malonu rūpintis šypsena, nes ja gera dalintis. Ir ji šildo. O gal paprasčiausiai dėl to, kad „Crest“ produkcijai graži šypsena jau seniai tapo vertybe.

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.