Chalatai

Rūšiuoti pagal:
Chalatas Victoria's Secret
Kaina 89.99 € 79.99

(1)
Pirkti
Moteriškas chalatas
Kaina 84.99 € 79.99

(0)
Pirkti
VS Chalatas
Kaina 84.99 € 76.99

(0)
Pirkti

Ne vien tik raudona spalva yra romantiška. Ir ne vien tik blizgančios ilgos suknelės mus puošia ir daro patraukliomis. Šįkart mylimų namų tyla, jaukumu, paprastu žavesiu apgaubkime save, vilkėdamos stilingus, lengvus ir šildančius chalatus.

Tokį, madingą ir mielą, jį bus malonu vilkėti visada – įsisupti  ir po dienos darbų, ir tik neseniai nubudus. Šie moteriški chalatai iš Victoria's Secret kolekcijos – tai elegancijos ant jūsų kūno atspindys, kurį sukuria švelniai šiltos spalvos, šiuolaikinis dizainas, raštų derėjimas ir puikiai tinkantis ilgis. Žinoma, galėsite rinktis iš keletos spalvų, pagal norimą dydį – kad kiekviena jaustųsi patogiai ir gerai. Tokia apranga pravers ir tada, kai teks netikėtai atidaryti duris, nubėgti pasiimti spaudos iš pašto dėžutės ar einant laistyti gėlių į balkoną – nebeteks galvoti, ar atrodote gerai, nes žinosite: nepriekaištingai. Jaukus švelnumas atpalaiduos, suteiks galimybę nevaržomai judėti, leis pamiršti rūpesčius, tačiau šiuo chalatu vilkėdama jokiu būdu nepamiršite savo moteriškumo. Populiariu logotipu papuoštas, mielas ir šiltas, jis tikrai taps mėgiamu jūsų naminiu rūbeliu, o aukšta šio gaminio kokybė leis vilkėti jį ilgą laiką ir džiaugtis suteiktu komforto jausmu.

Ir tik neskubėkite sakyti, jog nėra jokio skirtumo, kaip jaučiamės ir ką apsirengiame, kai esame namie. Net jei kol kas nėra, kas mus stebėtų esančias namuose, nenusiminkime! Tūkstančiams gęstančių vakarų, lauktiems rytmečiams atrodykime gražios!

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.