Laisvalaikio rankinės

Rūšiuoti pagal:
Laisvalaikio rankinė
Kaina 34.99 € 29.99

(0)
Pirkti

Spalvingose parduotuvių vitrinose jų nepamatysite. Kad ir kaip beieškotumėte, nuvils ilgai trunkantys vaikščiojimai po prekybos centrus ir taip viliojantys išpardavimai. Paprasčiausiai jų ten nebus. Tačiau nusiminti neverta: tai, ko ieškote pasiekiama tiesiog ranka. Išskirtinę paplūdimio tašę dabar galima išsirinkti greitai ir paprastai.

Kiekvienas turimas daiktas, jei norima pajusti jo teikiamą naudą ir privalumus, pirmiausia, turi būti vartojamas pagal paskirtį. Akivaizdu, kad visi galimi privalumai buvo apsvarstyti, kai moterims buvo pasiūlytos šios madingos „VS“ paplūdimio tašės. Be šventinio blizgesio, įmantrių raštų, sudėtingų užsegimų ir nulakuotų detalių – atrodytų, jos tikrai daug ką prarado. Ir tada būtinai paklausite, tai kas gi tada liko? O liko nevaržoma laisvė, trapi elegancija ir visiškas komforto jausmas. Būtent tokį laisvalaikio derinį siūlo šios tašės, kurių paskirtis labai aiški: sutalpinti viską, ko gali prireikti, o,  prireikus, greitai surasti. Tačiau ne vien tik tokia funkcija pasižymi šios tašės, svarbiausia, ką jos gali sukurti ir nuostabiai išryškinti – tai tvarkingą moters grožį. Skoningos spalvos, patvari medžiaga, talpumas ir lengvumas – apie paskirtį tikrai pagalvota!

Nuo jūros padvelkia vėjas, o paskui bėga mielas mažytis jūsų šunelis, smalsiai uosdamas orą. Turbūt, kai jau tikrai bus labai pavargęs, į tašę sutilps ir jis. Apie daug ką pagalvota, kai norisi stebinti ir džiuginti moterį...

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.