Dovanų rinkinukai moterims

Rūšiuoti pagal:
Dovana Jai - Bombshell Holiday
Kaina 39.99 € 34.99

(0)
Pirkti

Kai artėja ypatingos dienos, kai norime džiuginti ir stebinti moteris, kurios mums svarbios, įteikime dovanas iš visos širdies! Ir tai padaryti bus ypač lengva, jei pasirinksime dovanas iš Victoria's Secret. Jos stilingos, kvepiančios, paslaptingos.

Tegu šią padovanotą paslaptį atskleidžia tik tos, kam paskyrėte ir dovanojote šį rinkinį. Kūnas atras ir supras, kas iš tiesų yra odos švelnumas ir glotnumas, akys pamatys, kiek daug spalvų yra  ir kaip jos visos dera, uoslės pojūčius sustiprins malonūs, atpalaiduojantys, dar niekur nejausti kvapai. Įvairios kūno priežiūros priemonės – kūno losjonai, parfumuoti purškikliai, dušo želė – šios dovanos moteriai ne tik praktiškos, bet ir naudojamos kone kiekvieną dieną. Svarbu ir tai, jog jomis bus galima mėgautis ir lepinti savo kūną bei pojūčius ilgą laiką. Taigi, jei norite, kad Jus ir Jūsų dovaną atmintų ilgai, nesuklysite pasirinkę dovaną Jai iš Victoria's Secret. Juose spalvų žaismė, kvapų pasauliai, švelnumo jūra – ir viskas jūsų kūnui. Šios dovanos įtiks ir pačioms išrankiausioms. Viliojantys kvapai, patrauklus dizainas tikrai pradžiugins ir kvies išbandyti visas originalias kūno priežiūros priemones.

Padovanokime pirmojo įspūdžio šventę ir tegu ji tęsiasi dar ilgai!

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.