Tualetinis vanduo

Rūšiuoti pagal:

Iš daugybės žmonių pilką rudens ar kaitrią vasaros dieną, kuo išsiskirsite Jūs? Tuo rūpintis jau nebereikia. Už jus tai lengvai padarys naujieji tualetinio vandens aromatai. Ilgą laiką išliekantis ryškus ir sodrus kvapas nuteiks gerai nuotaikai, o iš lėto įsigėręs ant rūbų ar odos, suspindės dar neatrastu dvelksmu.

Tualetinis vanduo  - tai ne vien tik prabangos produktas, kaip gali pasirodyti.  Iš tiesų tai kiekvienos moters grožio, moteriškumo, išskirtinumo bei elegancijos akcentas. Kvapai skirtingi, jie turi daugybę vos juntamų ir užuodžiamų atspalvių, ir ne be reikalo. Viskas juk tam, kad kiekviena galėtų išsirinkti savo mėgstamiausius, labiausiai norimus, labiausiai tinkančius. Ir švelnūs, ir ryškūs, ir gaivinančiai vėsūs, ir aitriai saldūs – visus juos dabar galite išmėginti ir įvertinti, įsigiję šiuos Victoria‘s Secret tualetinius vandenis. Išsirinkite, ir suprasite, jog tinkamai pasirinktas kvapas gali tapti kasdiene jūsų grožio ir puikios savijautos priežastimi, galbū net pačia svarbiausia rankinėje esančia kosmetikos priemone, be kurios – nei dienos! Ir, žinoma, nedvejokite:  nebijokite eksperimenuoti, maišykite, kurkite savo kvapų derinius su šia tualetinio vandens kvapų kolekcija, nustebinkite pačios save. Ką slepiate, kuo žavite – niekas to nežino geriau už Jus!

Mes visos galime daug ką papasakoti, savo istorijas ir savo paslaptis. Bet kartais mes galime tiesiog iškalbingai tylėti... Tualetinio vandens kolekcija nuo šiol ne tik kalbės apie mus. Ji padarys mus išskirtinėmis.

...
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.