Soliariumo kremai – gražiam įdegiui ir sveikai odai

2013 m. Lapkričio 24 d., 14:53:15

Senais laikais balta oda buvo aukštuomenės ir gero skonio simbolis, bet viskas keičiasi ir šiandien jau populiarus įdegis. Tačiau kiek Lietuvoje būna saulėtų vasaros dienų galima nesunkiai suskaičiuoti. Todėl norint turėti šokoladinę arba persikinę odą tenka apsilankyti soliariumuose arba naudoti savaiminio įdegio kremus. Taip, dažnai galima išgirsti nuomonę, kad dirbtinis įdegis kenkia odai, ji greičiau sensta ir praranda savo elastingumą. Iš dalies tai tiesa, tačiau soliariumų kremai ir buvo sukurti tam, kad apsaugotų odą nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių ir laisvųjų radikalų poveikio. Taigi, štai keletas priežasčių, kodėl eidami į soliariumą neturėtumėte pamiršti įdegio kosmetikos.

 

Visų pirma, soliariumų kremai padeda įdegti greičiau. Įdegio kremai sutrumpina deginimosi laiką. Turėtumėte žinoti, kad oda pradeda degti tik po kelių minučių, tarkim jei planuojate degintis dešimt minučių, tai per pirmąsias tris – keturias minutes jūs tiesiog šildotės, bet oda neruduoja. Tuo tarpu, soliariumo kremai melaniną, esantį odoje, „pažadina“ per kelias sekundes ir jūs degate iš karto. Tokiu būdu norimas rezultatas bus pasiektas per žymiai trumpesnį laiką.

Saulė

Soliariumo kremų sudėtyje yra gausu vitaminų ir antioksidantų, kurių dėka laisvieji radikalai yra neutralizuojami, todėl odą yra apsaugoma nuo jų žalingo poveikio. Be to, soliariumo kremai intensyviai drėkina, maitina bei puoselėja jūsų odą, todėl ji nepraranda drėgmės. Paprasčiau tariant, oda ne tik nesausėja, bet ir yra apsaugoma nuo raukšlelių susidarymo. Taigi, odai kenkia ne pats soliariumas, o mūsų nesugebėjimas ar nemokėjimas tinkamai degintis. Dažnai pasiūlymus įsigyti deginimosi kosmetiką traktuojam kaip marketingą, norą papildomai užsidirbti iš mūsų kišenės, tačiau juk ne veltui sakoma, kad grožis reikalauja aukų.

Ir galiausiai, naudodami soliariumo kremus įdegsite tamsiau ir įdegis laikysis ilgiau. Atminkite, kad ultravioletinius spindulius geriausiai priima ir toleruoja tik sveika, prižiūrėta, pamaitinta ir sudrėkinta odą. Sausa oda juos atspindi, todėl įgaunate tik paviršinį įdegį, kuris nusiplaus jau tą patį vakarą, o jūs pinigus būsite išleidę veltui.

Taigi, soliariumo kremai padeda ne tik tolygiai ir gražiai įdegti, bet ir „užrakina“ įdegį, o jūs galite ilgiau džiaugtis gražia ruda oda. Tiesa, po vizito soliariume nepamirškite tinkamai sudrėkinti ir pamaitinti odos drėkinamaisiais kremais ar aliejais. Juk graži ir tinkamai prižiūrėta oda – kiekvienos moters ir vyro (nebūkime seksistais) puošmena.

Ar lankotės soliariumuose? Kokias odos apsaugos priemones naudojate (o gal jokių)? Yra žmonių, kurie net gulėdami prie jūros vengia saulės spindulių. Ar pagrįsta jų baimė?


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.