Firminio rūbo etiketė

2013 m. Balandžio 11 d., 21:35:50
Firminiai drabužiai  

Firminio rūbo etiketė, jau senai tapo ne tik pasiturinčio žmogaus privilegija. Tai ir protingo pirkėjo, kuriam rūpi dėvimo rūbo kokybė, išskirtinis ženklas. Juk ne veltui atsiranda vis nauji metodai, kaip derinti turimus rūbus, jų kiekį sumažinti, tačiau kokybės rodiklį išlaikyti aukštą. Protingas žmogus investuoja į savo stilių ir tikisi, kad net ir dažnai dėvimas drabužis išlaikys savo išvaizdą ir netaps skarmalu po kelių skalbimų. Juk ne veltui sakoma sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą. Taigi, pirmasis įvaizdis visada svarbus. Tačiau besirūpindami savimi dažnai pamirštame savo atžalas. Mažuosius žmogučius, kuriems atiduodame visą meilę, bei ugdome nuo mažumės. Tad kodėl gi kartais pamirštame nuo pirmųjų mažylio žingsnių ugdyti stiliaus suvokimą, o taip pat ir supratimą apie kokybiškus daiktus? Sakoma skūpus moka du kartus. Ir argi tai ne tiesa? Kiek kartų teko nusivilti gražiu drabužėliu, kuris jau po pirmo skalbimo atrodo kaip dėvimas trečios kartos? Ir čia nejučia prisimenu žodžius: „Aš ne toks turtingas, kad pirkčiau nekokybišką prekę.“ Firminis rūbelis ne tik kokybė, tačiau ir orginalumas. PerkiSau stengiasi užtikrinti, kad jūsų vaikutis butų aprengtas rūbeliu, kuris nebūtų masiškai pardavinėjamas kiekvienoje rūbų parduotuvėje, todėl rūbus į Lietuvą vežasi nedideliais kiekiais. Orginalumas ir kokybė už protingą kainą.


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.