Sexy Angel kūno losjonas iš Victoria's Secret

Sexy Angel kūno losjonas iš Victoria's Secret
106
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1127

Mes tikrai nesame naivios. Tačiau kartais atiduotume viską už galimybę išgirsti žodžius, kurie akimirksniu ištirpdytų mūsų moterišką išdidumą. „Sexy Angel“ kūno losjonas primena kiekvienai mūsų, kad kartais galim pasiduoti pagundoms, kartais galima tikėti pačiais saldžiausiais pažadais.

Jeigu pajusite, kaip jūsų odą liečia gaivių vaisių dvelksmas, jeigu ant jos leisis švytintis deimanto blizgesys, jūs greičiausiai esate pasiruošusi visoms įmanomoms vilionėms ir visų pažadų išpildymui.

Kalbėk žodžius, kurių daugiau jau niekas niekada šitaip man nepasakys. Liesk mane taip, kad suprasčiau, koks jaudinantis gali būti artumo džiaugsmas. Pasakyk, kad aš šiandien gražesnė labiau nei bet kada anksčiau, ir aš patikėsiu, kad laukti buvo verta.

Greitai įsisavina, drėkina ir maitina odą 24 valandas. Kūno losjono sudėtyje yra alavijų, avižų ir vynuogių ekstrakto, taip pat vitaminų E ir C, o tai suteikia Jūsų odai minkštumo ir švelnumo.

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (1) 5.0/ 5.0

Kaina: 16.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (1)
Diana 2023-01-26
Kvapas superinis,oda tampa švelni.Rekomenduoju,verta pirkti.
Buvęs 105 iš 135 Sekantis

Panašios prekės

Rankų muilas Coconut Milk And Rose
Kaina: 19.99 € 16.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.