Night Angel Victoria's Secret kūno losjonas

Night Angel Victoria's Secret kūno losjonas
105
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1126

Ši pažintis ypatinga, nes joje atradom pačios save, ir sužavėjom, šito visai nesitikėdamos. Nesvarbu, kada įvyks lemtingi susitikimai, kokios pažintys mūsų lauktų, būkime joms pasiruošusios. Mus išskirtinėmis padarys naujasis „Night Angel“ kūno losjonas.

Šis kūno losjonas maloniai sudrėkins odą, suteikdamas jai sveiko švytėjimo ir dovanodamas ilgai lauktą glotnumą. Išties tobulas derinys – šviesaus gintaro šiluma ir tamsoj besiskleidžiančių žiedlapių aromatas švelniai susigers į jūsų odą, suteikdamas nepamirštamų pojūčių. Toks dvelksmas ilgai išliks, ir jūs tikrai būsite pastebėta.

Šitas susitikimas gali būti vienintelis. Ir daugiau nebus progų iš naujo sužavėti ir kažkam patikti. Todėl nuo šiandien turėkime su savimi šį laime ir meile kvepiantį žavesį. Jis išsvajotas ir taip ilgai lauktas.

Greitai įsisavina, drėkina ir maitina odą 24 valandas. Kūno losjono sudėtyje yra alavijų, avižų ir vynuogių ekstrakto, taip pat vitaminų E ir C, o tai suteikia Jūsų odai minkštumo ir švelnumo.

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (1) 4.5/ 5.0

Kaina: 16.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (1)
Gintare 2020-04-19
Npalieka lipnumo ant odos. Kvapas saldus. Is pradziu kvapas gan stiprus, bet kai losjonas susigeria palieka malonus aromato sleifas.
Buvęs 104 iš 133 Sekantis

Panašios prekės

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.