Victoria's Secret kūno losjonas Gold Angel

Victoria's Secret kūno losjonas Gold Angel
97
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1125

Auksinio ir šilto lietaus spindesy aš norėčiau ištart, kiek daug man esi. Ar ne žavūs yra prisipažinimai tų, kurie mums išties svarbūs? Žinoma! Išsaugokime savo grožį ir paryškinkime jį dar labiau, išbandydamos elegantišką ir rafinuotą „Gold Angel“ kūno losjoną.

Jis dvelkia egzotišku kokosu, vilioja subtiliu vaisių aromatu, stebina ilgai liekančiu švelnumu. Jis dovanoja spindesį ir grožį, mūsų odai suteikia taip reikalingą drėkinimą. Tokį kūno losjoną išbandyti verta, nes jame sutilpo moteriška elegancija ir provokuojantis seksualumas. Jame galime atrasti visas pamirštas savo spalvas, visas paslėptas aistras.

Pabūkime dar šitam lietuje, jo auksinėj šviesoj man šitaip gera regėti tave. Išpildykime kažkieno norus, ir likime amžinai žavingos.
 

Greitai įsisavina, drėkina ir maitina odą 24 valandas. Kūno losjono sudėtyje yra alavijų, avižų ir vynuogių ekstrakto, taip pat vitaminų E ir C, o tai suteikia Jūsų odai minkštumo ir švelnumo.

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 15.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 96 iš 127 Sekantis

Panašios prekės

Kūno losjonas Melon Sorbet
Kaina: 16.49 € 14.99

(0)
Kūno losjonas Melon Sorbet
Kaina: 16.49 € 14.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.