Glam Angel Victoria's Secret kūno losjonas

Glam Angel Victoria's Secret kūno losjonas
105
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1178

Ją norisi pakviesti šokiui. Paklausti jos vardo. Bet kaip žinoti, kokiais vardais yra kviečiami angelai, ir kaip prisiliesti prie jos, kad ji norėtų tęsti šį šokį? Būkite graži, padovanokite galimybę jus pažinti ir sužavėkite visus, išbandžiusi subtilaus aromato "Glam Angel” kūno losjoną.

Šis kūno losjonas maloniai atgaivins, apgaubusi vėsaus medžio dvelksmu, atpalaiduos švelniai aitriu ir subtiliu brendžio aromatu. Tokį gundantį aromatą, paskleistą ant odos, ilgai jusite, norėsite kuo ilgiau juo mėgautis.

Ji dar nepasakė savo vardo, dar nešoko kartu,  bet šiandien ji leidžia būti arčiau jos nei bet kada anksčiau. Toks juntamas ir artimas šitas trapus moteriškumo prisilietimas. Mes bent jau žinom, kuo kvepia angelai.

Greitai įsisavina, drėkina ir maitina odą 24 valandas. Kūno losjono sudėtyje yra alavijų, avižų ir vynuogių ekstrakto, taip pat vitaminų E ir C, o tai suteikia Jūsų odai minkštumo ir švelnumo.

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 16.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 104 iš 135 Sekantis

Panašios prekės

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.