Victoria‘s Secret Fashion Show 2013 belaukiant

2013 m. Gruodžio 02 d., 15:41:53

Daugybė mados pasirodymų jau seniai stebina pasaulį savo ekstravagantišku skoniu, prabangia estetika ir mums kartais labai jau netikėtais pasirinkimais. Tačiau, kad ir kaip besistengtų jų organizatoriai, vis dėlto tikrai ne apie visus juos sužinome, nes ne visi jų būna verti pasaulinio pripažinimo, toli gražu ne kiekvienas mados ir grožio pasirodymas gali puikuotis žymiausiais svečiais ir profesionaliausių atlikėjų komanda. Tačiau visu tuo tikrai  pasidžiaugti galės šių metų vienas įspūdingiausių mados renginių – "Victoria‘s Secret Fashion Show 2013"! 

Startuosiantis jau gruodžio 10 – ąją dieną, šis pasirodymas žada šventę, kupiną įspūdžio ir kerinčio moteriškumo, o profesionalūs šou kūrėjai pasistengs, jog viskas būtų apgalvota ir suderinta iki menkiausių sulkmenų. Taigi, atrodo, į ką pažiūrėti, kuo stebėtis ir ką prisiminti šį kartą tikrai bus... .

Galbūt labiausiai "Victoria‘s Secret Fashion Show" iš kitų mados švenčių išsiskirs šiemet demonstruojamu tiek artėjančių švenčių atributikos, tiek ir moteriškos plastikos bei žavesio deriniu – gundančio, švytinčio svajonių angelo įvaizdis bus dominuojantis ir nenuostabu, jog tokių angeliškų sparnų žaviesiems modeliams daug kas pavydės. Tačiau daug pavydėti negerai, o be to ir šventės organizatoriai tikrai ne tam šį pasirodymą kūrė. Tad verčiau grožėtis ir stebėtis šiomis mados industrijomis, kurioms ir darbo, ir investicijų, ir laiko atseikėta su kaupu!

Ir ne tik podiumu žengsiančios manekenės atrodys įspūdingai. Ne ką mažiau įspūdingi ir skaičiai, kalbantys apie profesionalų, prisidedančių prie šio šou įgyvendinimo, kiekį. Galima tik įsivaizduoti, kokius stebuklus sukurs plaukų ir makiažo specialistai, kurių priskaičiuojama netoli pusės šimto, ir kokias mados subtilybes atskleis suburta manikiūro specialistų komanda. Atrodo, angeliškam grožiui kurti pasitelktos visos geriausių profesionalų pajėgos...

Už kadro - pasiruošimas metų "Victoria's Secret" renginiui

Taigi gruodžio 10 – oji, kaip jau įsitikinome, bus tikrai viena įsimintiniausių dienų mados ir grožio pasaulyje. Tačiau prieš tokį madingą grožį atsilaikyti nepajėgė ir muzikos pasaulio atstovai, kurie taps šios šventės ypatingais svečiais ir kartu šio užburiančio renginio dalyviais. Tarp tokių svečių ir JAV atlikėja bei daugelio dainų autorė Taylor Alison Swift, taip pat žymi britų grupė Neon Jungle bei daugelis kitų populiarių ir žinomų atlikėjų. Akivaizdu, kad "Victoria‘s Secret Fashion Show" organizatorių pagalvota ne tik apie grožį ir naujausias mados tendencijas, bet ir apie tradiciškai skoningą žiūrovą.

O ar prisimenat, ką viena žymiausių praėjusio amžiaus stilisčių, Coco Chanel, yra kartą pasakiusi apie madą ir jos tedencijas? Jei ne, dabar tikrai laikas tai priminti. Kalbėdama apskritai apie grožį ir jo estetiką, ji ištarė žodžius, kuriais dabar jau vadovaujasi daugelis madingų moterų ir žymiausi pasaulyje madų namai: „Kiekviena gyvenimo diena yra nesibaigiantis madų paradas ir visas pasaulis yra podiumas šiam grožiui“. Atrodo, "Victoria‘s Secret Fashion Show" skuba šią tiesą mums įrodyti įspūdingai!


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.