Naujiena! Victoria's Secret kvepalai - pas mus jau labai greitai

2013 m. Gruodžio 04 d., 04:11:21

Iš kurios pasaulio pusės pučia patys gaiviausi vėjai? Turbūt iš ten, kur visuomet dvelkia neišsenkamomis, nesibaigiančiomis grožio ir subtilaus žavesio paieškomis. O tokių kūrybiškų ieškojimų rezultatais mus ir vėl iš naujo stebins naujoji, ilgai laukta ir į Lietuvą netrukus atkeliausianti „Victoria‘s Secret“ kvapų kolekcija, sukurta tiek moterims, tiek vyrams.

VS BOMBSHELL DIAMONDS EAU DE PARFUMJa galima bus džiaugtis jau praūžus didžiųjų metų švenčių siautuliui. Ir vyrui, ir moteriai ši kolekcija greičiausiai primins dar likusius baltam sniege spindėti švenčių įspūdžius ir grąžins juos iš naujo ir iš naujo. Nepaprastų pojūčių, naujų galimybių ir didžiausių permainų kvapas jau šitaip arti! Todėl ir laikas šiuos aromatus įsigyti bus labai tam tinkamas – kad neužmiršta liktų sena ir kad viliotų tai, kas dar tik bus. Tokių aromatų įspėti iš karto tiesiog neįmanoma, sunku juos aprašyti ir nelengva nupasakoti, nes tokioje rafinuotoje dvelksmo jūroje žodžiai nuskęsta ir lieka visiškai neiškalbūs... Bet mes tikrai suprasime, apie ką kalbama, jei šiuos aromatus įsigysime ir išbandysime patys arba nupirksime juos kažkam kitam. Tegu dega ir blyksi nuostabiausių ketinimų užuominos! Taigi šie ypatingi Victoria‘s Secret kvepalai jau pasiruošę sulaukti jūsų dėmesio bei jūsų įvertinimo.

O štai pajuntame, kaip švelniai pakvimpa oras ir kyla gaivūs vėjai. Neklauskite. Neklauskite, kaip jie kvepia. Nes dar niekas neįspėjo, kuo kvepia artėjanti laimė.


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.