Nesvarbu, kur nuspręsite leisti poilsio dienas – būkime gražios!

2014 m. Kovo 20 d., 09:10:32

Žiema nesitęs amžinai. Ir gaivūs pavasario vėjai jau pakvimpa artėjančios vasaros džiaugsmu! Turbūt ir ilgai svajotos atostogos, ir šviesūs vasaros vakarai, ir degantis smėlis prie jūros yra tai, apie ką kiekviena pagalvoja, prisiminusi patį šilčiausią, nerūpestingiausią metų laiką. 

Tačiau visai gali būti, kad vasarai dar ir nespėjote pasiruošti: nesusiplanavote atostogų, nenusipirkote tinkamų drabužių ar nepagalvojote, su kuo gi praleisite šitas gražiausias vasaros dienas. Draugiją būtinai išsirinkite pačią smagiausią, tinkamu oru, tikėkimės, pasirūpins ir jokiu būdu nenuvils vasaros saulė, na, o kaip pasipuošusius, kaip atrodančios pasitiksite šią vasarą, pasirūpinsime mes.

Jau seniai rengiami gražiausių pasaulyje paplūdimių rinkimai. Praėjusių metų geriausiųjų šimtuke besipuikuojantys Seišelių, Tasmanijos ar Filipinų paplūdimiai, o gal ir Baltijos pajūris – nesvarbu, kur nuspręsite leisti poilsio dienas – būkime gražios. Naujausios kolekcijos „Victoria‘s Secret“ maudymukai, madingos paplūdimio tašės– ne tik puikus išvaizdos akcentas, bet ir, ko gero, būtiniausia vasaros atributika, be kurios neįsivaizduojama nei viena vasaros diena paplūdimyje. Todėl bus išties malonu rinktis savo vienintelį – maudymuką, labiausiai jums tinkantį, labiausiai sužavėjusį spalvomis ir raštais, o renkantis paplūdimio tašę bus lengva nuspręsti, kuri gi bus pati patogiausia ir labiausiai derės prie jūsų vasariškos aprangos. Ir mėgavimasis vasariškomis dienomis truks netgi ilgiau nei galime įsivaizduoti: kokybiškus maudymukus ir paplūdimio tašes nešiosime ilgai ir tikrai jausime malonumą būdamos šitaip pasipuošusios.

Vasaros mėnesiuose suskaičiuotume devyniasdešimt puikių dienų. Galbūt jų šiek tiek per mažai, kad pajaustume ir užtektinai pasimėgautume vasaros teikiamais malonumais. Bet jų tikrai užtektinai, kad suspėtume atskleisti savo kūno žavesį ir savo moteriško grožio kerus. Nes grožis – tik kibirkštėlė akimirkos įspūdyje. Paryškinti šį įspūdį, palikti prisiminimą ilgam – kada gi daugiau, jei ne kaitrią vasaros dieną? Tačiau ne tik tokiomis vilionėmis ir grožio paslaptimis mus žavi vasara. Tai toks laikas metuose, kada patiriame daugiausia atsipalaidavimo, buvimo savimi ir poilsio akimirkų. Būtent todėl šis šiltasis metų laikas – pats tinkamiausias pasirūpinti savo išvaizda: yra ir pakankamai laiko, ir užtektinai motyvacijos. O jei rūpinimasis savimi jums reiškia ne tik rūpinimąsi savo išvaizda, bet ir malonumą gražinant save – akivaizdu, jog vasara neprailgs, o rezultatai, matyt, bus stebinantys ne tik jus pačias, bet visus aplinkui. Tačiau net ir jei esate iš tų, kurios rūpintis savo išvaizda kartais pritingi ar tiesiog tam neturi pakankamai laiko, nesirūpinkite. „Victoria‘s Secret“ naujausia maudymukų, paplūdimio tašių kolekcija atsakingai ir patikimai pasirūpins jūsų stiliumi, sutaupys laiko ir pastangų norint atskleisti tai, ką turite gražiausio.

Daugybė pasaulyje gražių paplūdimių, nemažai vasaroje karštų dienų ir šildančios saulės šviesos. Daugybė vasarą gražių moterų. Tačiau dabar mes visos turime galimybę pretenduoti į pačias nuostabiausias ir vasarą pasitikti įspūdingai gražios.


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.