Firminis Calvin Klein komplektukas

Firminis Calvin Klein komplektukas
11
Gamintojas: Calvin Klein
Calvin Klein

Prekės kodas: 124

Nesvarbu, kad jos dar mažos, bet šiuolaikinės madų tendencijos – ne vis vien. Jeigu norite, kad jūsų mergaitės kaskart atrodytų stilingai, kad būtų pasipuošusios mergaitišku žavesiu, tikrai nenuvils garsaus prekinio ženklo – „Calvin Klein“ – drabužių komplektėlis mergaitėms.

Šis komplektas, sudarytas iš dviejų dalių – kelnyčių ir berankovių marškinukų – ir madingas, ir praktiškas. Galima dėvėti ir kaip komplektėlį, bet tikrai bus naudinga, jei vieną kurią komplekto dalį nuspręsite derinti su kitais mergaitės turimais drabužėliais. Todėl bus lengva ir atsinaujinti, ir papildyti jau turimų rūbelių gausą. Šis „Calvin Klein“ komplektukas – ir mergaitės džiaugsmui, ir tėvelių patogumui.

Prieš dedant į pirkinių krepšelį, pasirinkite drabužėlių dydį.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 22.00
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 8 iš 29 Sekantis

Panašios prekės

Carter's bodikėlis
Kaina: 8.70

(0)
Taškuota First Impressions suknelė
Kaina: 17.50 € 14.50

(0)
Lulla Baby
Kaina: 20.00

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.