Victoria’s Secret Very Sexy Temptation parfumuotas vanduo

Victoria’s Secret Very Sexy Temptation parfumuotas vanduo
102
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 661

Kai kam gundanti yra pati jaunystė. O Kai ką vilioja sklindantys grožio kerai. Tačiau, matyt, didžiausia pagunda yra tiesiog žinojimas, kad esi žavi. Kad ir kiek pasaulyje bebūtų pagundų, „Very sexy Temptation“ kvapas įrodys, kad didžiausia vilionė – pasitikėjimas savimi. Pirmyn stebinti ir vilioti kitus, bet, pirmiausia, susipažinkime su juo.

Jis – provokuojantis aistrą ir susižavėjimą. Žinoma, kad jis seksualus. Aistringų gėlių, Maroko jazminų ir truputį nuraudusių orchidėjų aromatas leis tikėtis ir norėti kai ko daugiau negu turime dabar. Turtingo aromato dvelksmas sustriprins maloniausius pojūčius, rinktinių gėlių kompozicija suteiks žvalumo, energijos ir puikių emocijų. Būtent tai turėdama moteris gali tikėtis pasisekimo meilėje ir sėkmės kiekvieną dieną.

Štai ir įvyko pirmoji pažintis su gundančiu „Very sexy Temptation“ aromatu. Antrasis žingsnis – įsitikinti, kad jis iš tiesų yra toks nepakartojamai viliojantis. Ir kai jį jau laikysite savo rankose, tik nepamirškite jo kvapo, nes būtent šitaip dvelkia stipriausios moteriškos pagundos. Ir vilioja labiausiai tikras pasitikėjimas savimi. 

Pagaminta JAV.

Buvo išpakuoti bet nenaudoti.

Prekės įvertinimas: (1) 5.0/ 5.0

Kaina: 64.00
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (1)
Ema 2014-10-20
Kai uzsisakai kzkokias prekes kartu su prekemis gauni ir victoria secret popierini maiseli?
Buvęs 99 iš 103 Sekantis

Panašios prekės

Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
Bombshell Shanghai
Kaina: 69.99 € 59.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.