Švelnus Carter's firmos bodikėlis

Švelnus Carter's firmos bodikėlis
13
Gamintojas: Carter's
Prekės kodas: 433

Kad ir kokios būtų baltos mūsų žiemos, kad ir koks šaltas būtų iškritęs sniegas, mums – šilta ir jauku! O tokia šiluma ypač reikalinga mūsų mažiausiems, ir tokią šilumą dabar surasti šitaip lengva. Savo mergaitėms išrinkime švelnų, šiltą ir kokybišką „Carter‘s“ bodikėlį.

Šis drabužėlis, išpuoštas baltomis snaigėmis ir žaviomis meškomis, tikrai nuotaikingai nuteiks jūsų mažylę. Ryškios spalvos, švelni medžiaga ir džiugins, ir suteiks malonaus prisilietimo jausmą. Toks bodikėlis yra patogus ir itin praktiškas, nes jo paduose esantys guminiai taškeliai padės neslysti ir užtikrintai judėti. Sušildyti dabar šitaip paprasta – ne tik savo meile, bet ir tokiu originaliu rūbeliu.

Sudėtis:

100% poliesteris microfleece

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 9.00
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 10 iš 29 Sekantis

Panašios prekės

Carter's bodikėlis
Kaina: 8.70

(0)
First Impressions komplektukai
Kaina: 19.00 € 15.00

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.