Nannette komplektas

Nannette komplektas
23
Gamintojas: Nannette
Prekės kodas: 166

Nesuskaičiuosime, kiek išdaigų prikrėtė vaikystė. Tačiau tuo ji ir nuostabi. Nesvarbu, kiek pokštų ar išdaigų buvo ar bus – viską galima atleisti, nes žaviai vaikystei – tik šypsenos ir juokas. Tokiai vaikystei sukurtas ir šis „Nannette“ komplektas, skirtas berniukams.

Komplektą sudarantys rūbeliai yra patogūs ir kokybiški. Šiuos drabužėlius bus galima lengvai derinti vienus su kitais, taip pat atskiras komplekto dalis galima derinti su kitais vaiko turimais rūbeliais. Šis komplektukas ir papuoš, ir suteiks visišką komforto jausmą jūsų berniukui. Kad nuostabią vaikystę puoštų nuostabūs rūbeliai, pasirūpino „Nannette“.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 22.00
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 14 iš 19 Sekantis

Panašios prekės

Levi's šortukai 2 metuku berniukui
Kaina: 17.50 € 13.00

(0)
Levi's šortukai 2 metuku berniukui
Kaina: 17.50 € 13.00

(0)
Nannette komplektas
Kaina: 31.90 € 23.50

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.