Clubhouse komplektas

Clubhouse komplektas
20
Gamintojas: Clubhouse
Prekės kodas: 164

Mūsų mažiesiems – rūpestis, pastangos juos nudžiuginti ir noras, kad linksmi ir laimingi jie būtų visada. Tačiau pasirūpinti verta ir tinkama bei kokybiška vaiko apranga, kad jis būtų nevaržomas ir atrodytų stilingas. Būtent tokius privalumus atrasite, jei savo berniukui išrinksite „Clubhouse“ komplektą.

Šis drabužėlių komplektas, skirtas berniukams, yra madingas, spalvingas ir kokybiškas. Aukšta gaminio kokybė suteiks galimybę šiais rūbeliais džiaugtis ilgai, nesibaiminti dėl itin greito susidėvėjimo ar spalvų išblukimo. Tokie rūbeliai mieli, patogūs, todėl tokius norėsis dėvėti kiekvieną dieną! Dovanokime ne tik rūpestį ir meilę – dovanokime stilių ir vaikišką žavesį!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 30.50 € 20.50
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 13 iš 19 Sekantis

Panašios prekės

Levi's šortukai 2 metuku berniukui
Kaina: 17.50 € 13.00

(0)
Raudona Ralph Lauren maikutė
Kaina: 21.50 € 18.50

(0)
Raudona Ralph Lauren maikutė
Kaina: 21.50 € 18.50

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.