Luxury dovanų rinkinys Very Sexy

Luxury dovanų rinkinys Very Sexy
Luxury dovanų rinkinys Very Sexy
Luxury dovanų rinkinys Very Sexy
23
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1392

Ji – ne ta, kurią lengva pasiekti. Bet dėl jos, gundančios ir žavios, pasistengti verta. Tokiai moteriai skirtas šis viliojantis ir prabangus Very Sexy rinkinys iš Victoria’s Secret.

Mes galime žinoti, ko norime, ir mums kartais tikrai netrūksta drąsos. Tačiau net ir tada gera jausti, kad esama kažko, kas mūsų moterišką žavesį padaro dar stipresnį. Pasitikėjimą dovanos šiltos vanilės, tangoro vaisiaus ir tamsių gervuogių aromate skęstanti rinkinio kosmetika. Čia surasite greitai įsigeriantį, ilgai liekantį parfumuotą vandenį bei tokį pat mini buteliuką, auksu žėrintį aliejų kūnui ir maloniausių pojūčių suteikiantį prausiklį. Šis keturių dalių Very Sexy rinkinys puikiai tiks ne tik namuose ar rankinėje, jis itin pritaikytas kelionėms.

Dėl jos verta stengtis, verta mėginti įspėti jos paslaptis. Bet nebus lengva. Nes šiandien jas visas ji jau turi savo rankose.

Very Sexy Luxury dovanų rinkinį sudaro:
kvepalai 50ml.;
kvepalai 7,5ml.;
blizgantis kūno aliejus 50ml.;
kūno prausiklis 100ml.;
luxury įpakavimas.

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 110.00
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 24 iš 49 Sekantis

Panašios prekės

Dovana Jai - Bombshell Holiday
Kaina: 39.99 € 34.99

(0)
Dovana Jai - Bombshell Holiday
Kaina: 39.99 € 34.99

(0)
Dovana Jai - Bombshell Holiday
Kaina: 39.99 € 34.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.