Bombshell dovanų rinkinys

Bombshell dovanų rinkinys
Bombshell dovanų rinkinys
Bombshell dovanų rinkinys
24
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1144

Niekada, niekada nebepasikartos kartą suspindęs grožis. Tačiau ne dėl to, jog jis negrįžtamas, o todėl, jog kas kartą jis būna vis kitoks. Amžinai besitęsiantį, spindintį skirtingais atspalviais grožį jums dovanoja Victoria‘s Secret kvepalų „Bombshell“ aromatas. Visam laikui sugrįžo taip laukiamas žavesys ir visiškai netikėtas įspūdžio džiaugsmas. Juk puikiausi dalykai nutinka staiga!

Sprogdinanti žavesio banga nušluos visus jūsų priekaištus sau. Šalin dvejonės ir natūralų grožį slepiančios abejonės. Staiga ir netikėtai pasijuskite patraukli, provokuojanti, šį kartą tiesiog pabūkite drąsi. O visa tai tegu prasideda nuo šio puikaus aromato – sultingos Boizeno uogos, kvepiančios levandos atpalaiduos ir pakvies pasvajoti drauge apie grožį ir moteriško žavesio kerus. Tokio aromato išbučiuota oda dar ilgai alsuos prabangiausių prisilietimų ugnimi. Tegu išsiskleidžia, tegu niekada nebebūna paslėptas toks įspūdingas grožis.

Nuostabūs dalykai  išties nutinka netikėtai. Jei dar vakar tik svajojote apie viliojantį ir abejingų nepaliekantį grožį, šiandien jau galite visa tai turėti. Koks galingas ir koks stiprus yra tikro aromato proveržis, žino tik Victoria's Secret „Bombshell“!

Luxury rinkinys Bombshell siūlo pasimėgauti gaivinančiu, odą drėkinančiu prausikliu, palepinti odą žvilgesio suteikiančiu aliejumi ir užburti save parfumuoto vandens aromatu, kuris nustebins intensyvumu ir ilgai išliekančiu dvelksmu. Išbandykime, ir pasilikime šitame parabangiame kvepėjime.

Bombshell Luxury dovanų rinkinį sudaro:
kvepalai 50ml.;
kvepalai 7,5ml.;
blizgantis kūno aliejus 50ml.;
kūno prausiklis 100ml.;
luxury įpakavimas.

Nuostabi ir prabangi dovana draugei garantuota!!!

Pagaminta JAV.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 110.00
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 24 iš 48 Sekantis

Panašios prekės

Dovana Jai - Bombshell Holiday
Kaina: 39.99 € 34.99

(0)
Blizgesių rinkinukas su kosmetine
Kaina: 53.99 € 49.99

(0)
Blizgesių rinkinukas su kosmetine
Kaina: 53.99 € 49.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.