Kiek pasaulyje yra moterų – tiek egzistuoja nuomonių apie gražų ir patrauklų kūną.

2014 m. Kovo 25 d., 09:04:59

Kiek pasaulyje yra moterų – tiek egzistuoja nuomonių apie gražų ir patrauklų kūną. Ir visai ne dėl to, jog pačios nežinotume, ko norime. Taip yra dėl to, jog kiekviena grožį matome ir suvokiame skirtingai. Vis dėlto yra dalykų, kurie grožio pojūtį mums tiesiog padovanoja be pastangų ir ilgų dvejonių – „Victoria‘s Secret“ liemenėlės ne tik pabrėš gražiausias kūno linijas, bet ir atidengtą kūną padarys dar labiau viliojantį.

Kokybiškos medžiagos, madingų spalvų ir viliojančių raštų – tokios  liemenėlės patiks ir išrankioms, jau dabar žinančioms, ko pageidauja, ir toms, kurios apsispręsti dar nespėjo. Išskirtinė. Patogi. Tobulai priglundanti ir gundanti. Visus kriterijus, pagal kuriuos tik būtų galima įvertinti, idealiai išpildo ši „Victoria‘s Secret“ liemenėlių kolekcija. Tokių rūbelių verta įsigyti ne tik todėl, kad jie jus papuoš ir padarys patraukliomis. Apatinis trikotažas – apranga, visiškai    nepriklausanti nuo esamo metų laiko, sezono, ji nederinama prie nagų lako spalvos ar turimos rankinės. Tai apranga, kuriai labiausiai dera jūsų kūnas. Todėl liemenėlė pabrėš kūno linijas, bus tinkanti įvairiausiomis progomis, derės prie bet kokių vilkimų drabužių. O jei neramina klausimas, kaipgi atrodys maža krūtinė, galima džiaugtis: išsirinkta krūtinę pakelianti liemenėlė bus gražiausia jūsų puošmena.

Šių dienų grožio kultas, žurnalų viršeliai ir vyraujančios aukštosios mados tendencijos siūlo moterims būti vienodai gražiomis ir vienodai neišsiskiriančiomis. Tačiau šiandienos moteris supranta, jog kiekviena yra graži savaip: kūno linijomis, proporcijomis mes skiriamės viena nuo kitos. „Victoria‘s Secret“ liemenėlės puikiai atskleis individualų grožį ir paryškins tai, ką turime savito. Kita vertus, vyraujančios tendencijos išvengti gal ir nepavyks: jos sukurtos, kad visos po lygiai būtume apdovanotos ir patraukliu kūnu, ir pasitikėjimu savimi, ir papračiausia laime, kad esame moterys.

Fatališka moteris ir viena žymiausių dizainerių Gabrielle Coco Chanell kažkada yra pasakiusi, jog moteris gali būti per daug apsirengusi, bet ji niekada nebus per daug stilinga, nes stilius gimsta ne iš drabužių, stilius gimsta iš požiūrio. Tiesa, vilkėdamos tik liemenėle, galbūt niekada  nesijausime per daug apsirengusios, tačiau  stilinga moteris nesijaus ir apsirengusi per mažai: ji vilkės tiek, kiek reikia, kad būtų atskleistas ir parodytas tikrasis moteriškas grožis. Todėl akivaizdu: gražiai moteriai nebus drabužių nei per daug, nei per mažai, ji vilkės tai, kas jai tinka, kas sukuria nepriekaištingą įvaizdį ir ilgam palieka įspūdį. Jei tokio norite, jei apie tokį ilgai svajojote – pradėkite nuo drabužėlių, esančių arčiausiai jūsų kūno.

Svajonėse mes esame graži kiekviena. Realybėje – tiek, kiek iš tiesų pasistengiame tokiomis būti. Tačiau idealiausiu atveju – mes gražios tada, kada mums ši galimybė suteikta. „Victoria‘s Secret“ liemenėlių kolekcija tokią galimybę dovanoja kiekvienai ir akivaizdu: kiekvienai tinka toks grožis.


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.