Dovanų rinkinukai

2013 m. Lapkričio 19 d., 21:04:23

Kai artėja ypatingos dienos, kai norime džiuginti ir stebinti tuos, kurie mums svarbūs, įteikime savo dovanas iš visos širdies! Ir tai padaryti bus ypač lengva, jei pasirinksime dovanų rinkinukus – stilingus, kvepiančius, paslaptingus.

Tegu šią padovanotą paslaptį atskleidžia tik tie, kam paskyrėte ir dovanojote šį rinkinį. Kūnas atras ir supras, kas iš tiesų yra odos švelnumas ir glotnumas, akys pamatys, kiek daug spalvų yra  ir kaip jos visos dera, uoslės pojūčius sustiprins malonūs, atpalaiduojantys, dar niekur nejausti kvapai. Įvairios kūno priežiūros priemonės – kūno losjonai, parfumuoti purškikliai, dušo želė – šie dovanų rinkiniai puiki dovana ne tik dėl savo paskirties - priemonės ne tik praktiškos, naudojamos kone kiekvieną dieną. Svarbu ir tai, jog jomis bus galima mėgautis ir lepinti savo kūną bei pojūčius ilgą laiką. Taigi, jei norite, kad Jus ir Jūsų dovaną atmintų ilgai, nesuklysite pasirinkę būtent šiuos dovanų rinkinius. Juose spalvų žaismė, kvapų pasauliai, švelnumo jūra – ir viskas jūsų kūnui. Šie dovanų rinkiniai įtiks ir patiems išrankiausiems. Viliojantys kvapai, patrauklus dizainas tikrai pradžiugins ir kvies išbandyti visas rinkinyje esančias kūno priežiūros priemones, pasirinkti savo mėgstamiausias.

Tokios dovanos tai puiki išeitis ir pačiam dovanojančiam – juk ne visada tie, kuriuos sveikinam, labai geri pažįstami ar patys artimiausi žmonės. Todėl, jei kyla abejonių, ar dovana patiks, ar bus tinkanti, šie dovanų rinkiniai nenuvils. Padovanokime pirmojo įspūdžio šventę ir tegu ji tęsiasi dar ilgai!


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.