Vyriški kvepalai Very Sexy 30ml.

Vyriški kvepalai Very Sexy 30ml.
Vyriški kvepalai Very Sexy 30ml.
Vyriški kvepalai Very Sexy 30ml.
80
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1192

Jam – dėmesys ir pastangos jį sužavėti. Subtilios užuominos ir šypsena. Viso to tikisi kiekvienas vyras. Ir visa tai dabar savimi besirūpinantis vyras gali turėti. Kol jūs svajojote ir kūrėte planus, kaip pasiekti savo tikslų ir įgyvendinti pamirštus norus, Victoria‘s Secret „Very sexy“ kvapas rūpinosi jūsų svajonėmisi ir ketinimais. Atrodo, tai kuo puikiausiai pavyko, nes aromatas –  žadantis daugiau nei galėjote tikėtis.

Šis aromatas ryškus, patraukiantis. Tai patrauklas vyro kvapas – jame dominuoja aštrokas citrusinių vaisių mišinys, nuteikiantis nepamirštamiems nuotykiams. Sukurti skirtingą įvaizdį galėsite naudodami vienintelį šį aromatą. Iš pradžių pajusite bergamočių, mandarinų, kmynų ir rožinių kalkių derinį. Vėliau nustebins netikėtas cinamono, bambuko, egzotiškų Sičuano pipirų ir šalavijų aromatas. O galiausiai šioje kvapų gamoje užburs apelsino žievių, vetiverijos, sekvojos ir  muskuso dvelksmas. Šitaip išsilaisvina vyriškumas – pajauskite tai ir pasidžiaukite savimi.

Niekada nebuvo taip lengva išsaugoti vyriškumą. Provokuojantis, ryškus aromatas įtikins, kas jūs tikrai esate vertas nuoširdžiausių pastangų jus sužavėti ir jums patikti. Svajonės, tikslai, norai – jau lieka tiek nedaug iki jų išsipildymo!

Pagaminta JAV.

Kvepalai rūšis: Gaivūs aromatinis
Viršutinės natos: bergamotė, mandarinas, kmynai, rožinė kalkių
Vidurinės natos: Cinamonas, pipirai (Sichuan), bambukai, šalavijas
Mažos pastabos: apelsinų žiedų, Sequoia medžio, vetiverijos, muskuso
Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 44.00
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 79 iš 103 Sekantis

Panašios prekės

Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.