Victoria's Secret Sexy Little Things Noir Tease parfumuotas vanduo

Victoria's Secret Sexy Little Things Noir Tease parfumuotas vanduo
Victoria's Secret Sexy Little Things Noir Tease parfumuotas vanduo
93
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 668

Kokie svarbūs kartais gali būti mažyčiai dalykėliai! Taip galima apibūdinti ir šį akivaizdžiai kviečiantį paflirtuoti aromatą. Šis buteliukas jūsų rankose taps ilgai laukta ir svajota galimybe išmėginti ir išmokti visų žaismingo flirto triukų, o kai pamokos bus išmoktos, patikėkite, suprasite, koks išties reikalingas jums buvo ši aromatas!

Bet ne tik flirto paslaptis atskleis šis jūsų pasirinktas kvapas. Jis kiekvieną moterį apgaubs ne tik koketišku žavesiu, bet ir elegantiškai prabangiu švelnumu. Juk toks rafinuotumas dar labiau vilioja! Taigi metas flirtuoti. Išmėginti visus vilionių derinius. Nes čia – viliojantis koketiškumas, įkvėptas neabejotinai geriausių ir įspūdingiausių „Sexy little things“ kolekcijos pergalių. Tačiau nebespėliokite, koks iš tiesų šis aromatas. Atsakymas jau seniai paruoštas: šiltas ir prabangus juodosios vanilės, gaivios šaldytos kriaušės ir žydinčių gardenijų mišinys, kuris patrauks ir nustebins nenusakomu švelnumu. Tokį gaiviai išlaikytą aromatą pajusite kaskart – specialūs purškštukai pasirūpins, kad kvapas būtų ypač originalus.

Tegul jūsų rankose šis mažas buteliukas virsta didžiausių pergalių priežastimi! Nelaukite – ne kiekvieną dieną ateina tokios šiltos, gundančios ir jaudinančios pergalės!

Pagaminta JAV.

Prekės įvertinimas: (5) 5.0/ 5.0

Kaina: 69.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (5)
Lina 2023-12-11
Nuostabūs kvepalai, operatyvus ir greitas pristatymas, labai viskas liuks!:)
Svetlana 2022-04-23
Ačiu už greita pristatima
Juozas 2019-07-18
Laisvas ir operatyvus bendravimas. Greitas pristatymas.
Buvęs 92 iš 103 Sekantis

Panašios prekės

Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.