Victoria's Secret paplūdimio rankinė

Victoria's Secret paplūdimio rankinė
Victoria's Secret paplūdimio rankinė
42
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 546

Mūsų svajonėse – jau seniai nebėra noro būti stilingomis ir patraukliomis. Ir tikrai ne dėl to, jog būtų atsibodusios grožio paieškos. O todėl, kad jau seniai pasijutome ir madingomis, ir žaviomis. Tokiomis pasijusti kiekvienai moteriai padės originali Victoria‘s Secret paplūdimio rankinė.

Tokia rankinė ne tik patenkins lūkesčius viską sutalpinti, bet ir suteiks galimybę stilingai pasipuošti. Net jei būsite pamiršusi užsisegti auskarus ar negalėsite pasigirti naujausios kolekcijos maudymosi kostiumėliu, ši rankinė kuo puikiausiai atstos visus madingiausius aksesuarus. Mūsų svajonėse dabar – tik sužavėti kitus!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 29.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 40 iš 45 Sekantis

Panašios prekės

Permatoma Victoria's Secret rankinė
Kaina: 23.00 € 18.99

(0)
Permatoma Victoria's Secret rankinė
Kaina: 23.00 € 18.99

(0)
Permatoma Victoria's Secret rankinė
Kaina: 23.00 € 18.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.