Victoria's secret kūno šveitiklis Amber Romance

Victoria's secret kūno šveitiklis Amber Romance
11
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 45

Ir gintaro šviesa, ir šiltas kopų smėlis, ir kaitrios saulės mirgėjimas – kaip visa tai gražiai susigertų į mūsų kūno odą? Sužinokite, išbandydamos romantišką, šiltą „Amber Romance“ kūno šveitiklį iš Victoria‘s Secret.

Jame sutilpo šviesaus gintaro bei saldaus angliško kremo pagunda. Ir šiai pagundai neatsispirsime, nes ji bus ne tik kvapni, bet ir naudinga mūsų odai. Akivaizdžiai glotnesnė, lygesnė, švelni – tokią pajusime ir tokios visuomet norėsime. Šis „Amber Romance“ kūno šveitiklis, tepamas ant drėgnos odos, ją  nušveis, rūpestingai išvalys ir sukurs maksimalų patrauklumo pojūtį, bus švelnus šiurkščiausioms mūsų kūno vietoms. O kaip jaustumėtės jūs, žinodama, kad esate pati gražiausia ir labiausiai viliojanti moteris? Sužinokite.

Prieš dedant į pirkinių krepšelį, pasirinkite kūno šveitiklio pakuotės dydį.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 11.89
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 10 iš 13 Sekantis

Panašios prekės

Kūno šveitiklis Pomegranate & Lotus
Kaina: 19.99 € 17.99

(0)
Kūno šveitiklis Pomegranate & Lotus
Kaina: 19.99 € 17.99

(0)
Kūno šveitiklis Pomegranate & Lotus
Kaina: 19.99 € 17.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.