Victoria's Secret kūno losjonas "Victoria"

Victoria's Secret kūno losjonas
122
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1004

Sakoma, jog kvapas grąžina atmintį ir turi galią prišaukti atsiminimus. Ar galėtų, ar sugebėtų tai padaryti šis rafinuotas, traukiantis „Victoria“ aromatas? Be abejonės. Jo be galo gaivus dvelksmas sugebėtų atgaivinti šimtus ir tūkstančius kadais užmirštų akimirkų – išmėginti ir tuo įsitikinti jau laikas.

Šiam aromatui atsispirti sunku, nes jame – viskas, ką kažkada jums žadėjo ir kas jus be galo žavėjo „Victoria‘s Secret“ pačiose įspūdingiausiose kolekcijose. Šis kvapas – visiškai nenugalima gaiva ir patrauklumas viename. Tai įkvėpiantis raudonųjų uogų, Viktorijos rožių ir kremo briulė mišinys. Tai nenugalimas noras jį jausti ir juo mėgautis. Aistringas kvapas yra būtent toks, kokį pajuntame slypintį šiame moteriškame ir prabangiame kūno pienelio „Victoria“ tūbelėje. Kaip jį apibūdinsite, kas jame labiausiai žavės ir jaudins, nuspręskite, išmėginusios šį aistringąjį aromatą.

Nėra net menkiausios abejonės, jog šis kvapas jums tikrai primins kažką brangaus, kažką pažįstamo. Tegu sugrįžta, tegu atkeliauja jau taip seniai prigesę jausmai ir išėję atsiminimai. Dabar turime galimybę juose iš naujo atrasti kažką, kas ir vėl pakvimpa nenugalima aistra.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 15.00
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 119 iš 135 Sekantis

Panašios prekės

Rankų muilas Coconut Milk And Rose
Kaina: 19.99 € 16.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.