Victoria's Secret " Secret Craving" kūno šveitiklis

Victoria's Secret
6
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 558

Šį kartą sėkmė tikrai neaplenks mūsų. Ir mums – pakeliui su ja! Pasitikime šią didelę sėkmę, būdamos gražios ir gundančios. Tokiomis neabejotinai būsime, jei rūpinsimės savo kūno oda. O kaip tai padaryti, patars Victoria‘s Secret kūno šveitiklis „Secret Craving“.

Pajusti švelnią, glotnią, lygią odą – vienas malonumas! O dar kai padvelkia vanilės bei juodojo serbento kvapais, nesimėgauti negalima. Tai bus tiesiog kvapni odos valymo procedūra, kuri rūpinsis jūsų oda, švelnins ją ir drėkins. Būsite išties dėkingos šiam dvejopo poveikio cukraus šveitikliui, kuris ne tik nušveis, bet ir išvalys jūsų odą. Kai esate tokia neįtikėtinai graži, tik ir belieka eiti pasitikti sėkmę!

Prieš dedant į pirkinių krepšelį, pasirinkite kūno šveitiklio pakuotės dydį.

Prekės įvertinimas: (2) 5.0/ 5.0

Kaina: 11.89
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (2)
Ligita 2018-08-04
Tobulas
Ligita 2018-08-04
Tobulas
Buvęs 7 iš 13 Sekantis

Panašios prekės

Kūno šveitiklis Pomegranate & Lotus
Kaina: 19.99 € 17.99

(0)
Kūno šveitiklis Pomegranate & Lotus
Kaina: 19.99 € 17.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.