Ralph Lauren džinsai mergaitei

Ralph Lauren džinsai mergaitei
4
Gamintojas: Ralph Lauren
Ralph Lauren

Prekės kodas: 421

Kokie svarbūs ir gražūs yra vaikystės žingsniai! Tegul jūsų mažųjų žingsneliai dabar būna užtikrinti, greiti ir energingi. O visa tai suteikti gali kokybiška ir jūsų vaikui tinkanti apranga. Tokią gali pasiūlyti „Ralph Lauren“ kolekcijos džinsai.

Šie stilingi džinsai – universalus rūbelis kiekvienai mergaitei. Ir ypatingai progai, ir kasdienei išeigai – visur tinkami ir visur pritaikomi. Kokybiška medžiaga nenusitrins, spalva ilgai išliks ryški ir nenubluks, o universalus, stilingas dizainas nenuvils net ir išrankiausių. Jei ieškote praktiško, patogaus rūbelio, šie džinsai tikrai tiks. O žingsniuoti lengva ir taip smagu!

Išmatavimai:

visas ilgis-69cm

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 40.00
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 4 iš 11 Sekantis

Panašios prekės

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.