Putojantis dušo gelis Aqua Kiss

Putojantis dušo gelis Aqua Kiss
0
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1291

Iš gilaus ir didelio vandenyno, iš ledinės tamsos, jis atsinešė šilumą tavo lūpų. Tokį, gaiviai šiltą, jaudinantį ir žaismingą aromatą jums dovanoja originalaus aromato Cloud Wash Aqua Kiss dušo gelis iš mados namų Victoria’s Secret.

Sušvelnindamas jūsų odą, kruopščiai ja pasirūpindamas, šis valiklis ne tik dovanos pačius maloniausius pojūčius, bet ir padovanos tikrai ilgai išliekančią gaivą. Didžiulio vandenyno šviesoje mirga ryški saulė, o tyloje tirpsta šaltas ledyno kalnas, ir jau niekur aplinkui nelieka tamsos, tokį jausmą padovanos šis Victoria’s Secret Cloud Wash Aqua Kiss dušo gelis, ir šitokio jausmo jūs jau niekada nepamiršite.

Tokiuose vandenynuose pasiklyskime ir nematykime. Nebeišnerkime į paviršių. Tokiuose vandenynuose pasilikime. Ir nuskęskime meilėje amžinai.

Naudojimas:
Išspauskite nedidelį kiekį gelio ant delno. Truputi palaukite. Užtepkite gelį ant odos ir plaukite kūną. Po to nuskalaukite.

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 14.29
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 6 iš 6 Sekantis

Panašios prekės

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.