Nike firmos komplektukas

Nike firmos komplektukas
Nike firmos komplektukas
Nike firmos komplektukas
Nike firmos komplektukas
15
Gamintojas: Nike
Prekės kodas: 429

Kad nesušaltų ausytės ir būtų visada šiltos rankytės – pasirūpinkime tuo ir tegu mūsų mažyles sušildo patikimiausia ir kokybiškiausia apranga. „Nike“ komplektėlis būtent tam ir sukurtas – sušildyti ir apsaugoti nuo žvarbaus vėjo bei šalčio.

Šis dviejų atskirų dalių komplektėlis, kurį sudaro pirštinės ir kepurė, yra švelnios rožinės spalvos, todėl idealiai tinka mergaitei. Ir kepurytė, ir pirštinės yra kokybiškai pasiūtos, todėl dėvėti bus galima ilgai, spalva neišbluks, ir šis komplektas net dažnai dėvimas atrodys kaip naujas. Sušildys ir apsaugos šis „Nike“ firmos komplektas, ir dar nuostabiai papuoš!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 7.50
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 12 iš 29 Sekantis

Panašios prekės

Carter's bodikėlis
Kaina: 8.70

(0)
Taškuota First Impressions suknelė
Kaina: 17.50 € 14.50

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.