Minty Shine ON

Minty Shine ON
Minty Shine ON
Minty Shine ON
37
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1280

Nuo saldžių bučinių ir svajonių apie juos atsikvėpkime – dovanokime lūpoms gaivinančios mėtos ir vėsinančio lengvumo prisilietimą. Tokią molonią vėsą pamėgs jūsų lūpos, nes toje vėsoje – ne tik gaivinantis lengvumas. Visus maloniausius pojūčius suteiks VS lūpų blizgesys „Minty Kiss".

Jis švyti ir žėri gaivinančiu atspalviu, jis stebinančiai švelniai ir maloniai padengia jūsų lūpas ir tokį spindesį išsaugo neįtikėtinai ilgai. Bet ne tik dėl to pamėgsite šį lūpų blizgį. Labiausiai žavės jo galimybės sukurti putlesnių lūpų įvaizdį bei jo, kaip vieno iš pagrindinių makiažo elementų, kokybė ir praktiškumas. Kai tiek daug pasakyta, atrodo, vis dėlto nuo bučinių atsikvėpti neliks laiko – metas ir toliau žavėti!

Mažas, paslaptingas "Victoria's Secret" blizgis "Minty Shine ON" - gaiviausiems bučiniams!


Pagaminta JAV!

 

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 16.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 37 iš 78 Sekantis

Panašios prekės

Velvet Matte lūpų blizgis
Kaina: 13.99 € 11.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.