Kvepalai Bombshell New York iš Victoria's Secret

Kvepalai Bombshell New York iš Victoria's Secret
Kvepalai Bombshell New York iš Victoria's Secret
85
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1164

Į gatvių šurmulį ji atsineša tylą, o pačiose ramiausiose miestų aikštėse palieka triukšmingo žavesio ir pasitikėjimo žingsnius. Jai, mokančiai būti visokia, buvo kurtas šis ,,Bombshell New York” aromatas. Išbandykime ir įsitikinkime, kad kvapas turi galią keisti.

Šie kvepalai liks įsimenami dėl tobulai derančių egzotiškosios Madagaskaro vanilės ir bijūno derinio, sužavės energijos suteikiančia gaiva, akimirksniu sukurs nepamirštamą jūsų įspūdį. Šis ,,Bombshell New York” aromatas grąžina laimingos jaunystės, naktinio gyvenimo laiką, pajuskime, kiek daug turime energijos eiti ir įgyvendinti savo svajones, sužavėti ir patikti visiems, kuriems norėsime atrodyti ypatingos. Tokius kvepalus verta rinktis moteriai, kuriai norisi kažko nekasdieniško, kuri jau seniai svajoja apie nerūpestingą laiką, nevaržomą laisvę ir galimybę būti savimi. Jie puikiai tiks ir toms, drąsioms ir laukiančioms, žinančioms, kad žavesiui dabar pats tinkamiausias laikas.

Didmiesčio minioje būkite kitokia. Kai skubėsite ir norėsis tiek daug nuveikti, kai lauks sudėlioti planai ir nebaigti darbai, atsineškite su savimi šio aromato dvelksmą. Jame – tikėjimas savimi ir moteriškos sėkmės pažadas. 

Pagaminta JAV.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 64.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 84 iš 103 Sekantis

Panašios prekės

Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
Kvepalai Love Star (EDP) 30ml
Kaina: 45.00 € 35.00

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.