Kūno šveitiklis Coconut Milk & Rose

Kūno šveitiklis Coconut Milk & Rose
1
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1628

Nuojauta, jog jau netrukus bus galima parodyti savo simpatijas ir žavesį, aplanko dabar. Kuo ji kvepia ir ką žada, žino kvapnusis Coconut Milk & Rose kūno šveitiklis.

Jo pažadas – kokosų pienas ir rožė, ir oda, švytinti grožiu. Lygi, glotni, švelni ji bus akimirksniu, nes šį dvejopo poveikio cukraus šveitiklį naudoti itin paprasta ir lengva. Įtrinti  drėgną odą, po kruopčiai nuvalyti – tai netruks ilgai, o rezultatai bus akivaizdūs. Šis kūno šveitiklis ne tik kruopščiai nušveis, bet ir rūpestingai išvalys jūsų odą, kad ji atrodytų nepriekaištingai ir būtų sveika. Tokios grožio ir būsimo flirto nuojautos tegu aplanko kuo dažniau ir tegu visada pateisina mūsų lūkesčius!

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 19.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 2 iš 13 Sekantis

Panašios prekės

Kūno šveitiklis Pomegranate & Lotus
Kaina: 19.99 € 17.99

(0)
Kūno šveitiklis Pomegranate & Lotus
Kaina: 19.99 € 17.99

(0)
Kūno šveitiklis Pomegranate & Lotus
Kaina: 19.99 € 17.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.