Kūno dulksna Electric Beach

Kūno dulksna Electric Beach
Kūno dulksna Electric Beach
Kūno dulksna Electric Beach
Kūno dulksna Electric Beach
118
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1408

Čia smėlis žėri vasariškais atspalviais, o nuotaikos primena rožines svajones ir kvepia vaisių gaivumu. Į tokį paplūdimį ateikite gražios ir pasiruošusios pajausti kaitriausią  vasaros saulę. Tokią pajausti padės ryški ir provokuojanti kūno dulksna iš Victoria‘s Secret kolekcijos - Electric Beach.

Saldžių vaisių  aromatas apgaubia karščiu dvelkiantį orą, ir nuostabūs kvapo atspalviai susilieja ties paplūdimio ir vandens horizontu. Čia esama kvapo, kuris lieka atmintyje ilgam, kuris kvepia atostogomis ir laisve. Ši Electric Beach kūno dulksna leis kūnui atskleisti ir savo spindesį, ir nuostabų aromatą.

Nuo karščio, atrodo, įelektrintas tapo oras, o smėlis dega nematoma ugnimi. Būkite karštesnė nei bet kada anksčiau.

Naujos formulės dėka kūno dulksnos kvapas išlieka dar ilgiau!

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (2) 4.0/ 5.0

Kaina: 15.49
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (2)
Gabija 2019-08-01
Greitas pristatymas,bet problema tame,kad kvapas ilgai neišsilaiko,tikėjausi,kad kūno dulksna atitiks taip kaip aprašyme yra paminėta.Pats kvapas nekvepėjo kaip kūno dulksna,o dušo želė.
Jurgita 2019-05-18
Labai greitas ir paprastas pristatymas. Kvapai labai kvepia.
Buvęs 118 iš 234 Sekantis

Panašios prekės

Kūno dulksna Very Sexy Sea mini
Kaina: 17.99 € 16.99

(0)
Bombshell Seduction Shimmer
Kaina: 34.99 € 30.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.