Dryžuotas Nannette komplektas

Dryžuotas Nannette komplektas
8
Gamintojas: Nannette
Prekės kodas: 229

Kad visos praleistos valandos būtų linksmos ir nerūpestingos, kad visur aplink būtų pilna švelnumo ir spalvų – ne tik šito mūsų mažiesiems galima palinkėti, bet ir tai lengvai įgyvendinti dabar – puiki proga. Stilingas „Nannette“ komplektas mergaitėms tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

Sukurtas 6 – erių metukų mergaitėms, šis dryžuotas drabužėlių komplektas pasižymi išskirtiniu dizainu bei apgalvotomis detalėmis. Tikrai įvertinsite ir šių drabužėlių kokybę bei įsitikinsite, kad jūsų mažajai jais dėvėti iš tiesų bus ir patogu, ir malonu. Gera pasirūpinti ir gera pradžiuginti, nes jų džiaugsmas toks svarbus mums.

Išmatavimai:

Kelnaitės
išorė 60cm.
Vidus 43cm.

Palaidinė:
Rankovės išorė 42cm.
Vidus 34cm.
Palaidinės ilgis nuo peties 53cm.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 23.00
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 8 iš 11 Sekantis

Panašios prekės

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.