Crest 3D White Luxe Glamorous

Crest 3D White Luxe Glamorous
Crest 3D White Luxe Glamorous
Crest 3D White Luxe Glamorous
Crest 3D White Luxe Glamorous
Crest 3D White Luxe Glamorous
Crest 3D White Luxe Glamorous
8
Gamintojas: Procter & Gamble
Procter & Gamble

Prekės kodas: 1019

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Luxe Glamorous tik 1 kartą per dieną ir tik 30min. Efektas, pranokstantys lūkesčius jau po 3 dienų! Crest juostelėse esantis vandenilio peroksidas yra saugi, dantų balinamoji medžiaga, kuri ant dantų paviršiaus skyla į vandenį ir laisvąjį deguonį. Aktyvus laisvasis deguonis toliau skaido pigmentuotas dideles organines jungtis (dantų dėmes) į smulkesnes, bespalves chemines jungtis. Crest juostelės yra saugus, visiškai nekenkiantis dantims, greitas ir efektyvus dantų balinimas. O rezultatas išliks dar mažiausiai 1,5 metų. Nuo šiosl dantų balinimas namuose labai paprastas ir greitas!
Crest rekomenduoja po dantų balinimo baltumui palaikyti naudoti Crest dantų pastą.

Pagaminta JAV.
 

Naudojimo instrukcija:

Prieš naudojant dantų balinimo juosteles atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją.

  Pirmiausiai išsivalykite dantis su drėgnu šepetėliu, kad nuvalyti apnašas. Išskalaukite burną vandeniu.

  Išsivalę dantis, kad nesudirgintumėte dantenų, palaukite kelias minutes.

  1. Išimkite juosteles iš folijos maišelio.
  2. Sausomis rankomis nulupkite juosteles nuo plastikinio pagrindo ir užklijuokite ant priekinių dantų paviršiaus.
  3. Veidrodžio pagalba sulygiuokite juosteles su dantenų linija taip, kad juostelės neuždengtų dantenų ir švelniai prispauskite. Likusią juostelių dalį užlenkite už priekinių dantų.
  4. Palaikykite užklijuotas juosteles 30min. po to jas nulupkite.
  5. Nenaudokite vienos juostelės daugiau nei vieną kartą.
  6. Išskalaukite burną vandeniu ar burnos skalavimo skysčiu.
  7. Po Crest dantų balinimo juostelių naudojimo, palaukę kelias minutes galite valyti dantis, tačiau švelniu šepetėliu


Įspėjimai: saugoti nuo vaikų. Produkto negalima naudoti jaunesniems nei 18 metų (žr. ant pakuotės), nėščiosioms, sergantiems dantų ar dantenų ligomis. Vengti sąlyčio su drabužiais, oda ar tekstile. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Balinimo gelis patekęs ant odos gali sukelti laikiną odos sudirginimą. Kaskart patekus gelio ant odos nuplaukite ją muilu ir vandeniu. Balinimo procedūros metu draudžiama valgyti, rūkyti, miegoti. Laikyti vėsioje vietoje.


Atminkite: dantų balinimo juostelės Crest 3D White balina tik natūralius dantis. Juostelės neišbalins plombų, karūnėlių, protezų ir pan. Jų negalima naudoti kartu su breketais. Jei sergate dantų ar dantenų ligomis, turite daugybę taisytų dantų – prieš pradedant balinti dantis pasikonsultuokite su savo odontologu.

Prekės įvertinimas: (7) 5.0/ 5.0

Kaina: 4.29
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (7)
Jurgita 2021-07-07
Labai greitas pristatymas ir pats geriausias būdas turėti baltesnę šypseną su šiomis juostelėmis. Dantys akivaizdžiai baltesni jau pirmą kartą panaudojus šias juosteles. Esu labai patenkinta. ????
Živilė 2020-10-19
Puikios
B.S 2019-07-17
Labai greitas pristatymas, ir labai gera preke, kadangi ne pirma karta naudojau, tai zinojau ka perku, viskas kuo pui***ai, pirksiu dar!!! Aciu
Buvęs 8 iš 8 Sekantis

Panašios prekės

Bombshell Shanghai
Bombshell Shanghai
Kaina 69.99 € 59.99 €

(0)
Pirkti
Velvet Matte lūpų blizgis
Velvet Matte lūpų blizgis
Kaina 13.99 € 11.99 €

(0)
Pirkti
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.